K-Drama

SBS-TV Cuma Dizisi “Penthouse”olacak. 4 Haziran’da 3. sezonun ilk bölümünü İçin Duyurdu.

3. sezonda izlenecek ana nokta, Shim Soo-ryun (Lee Ji-ah) ile Ju Dan-tae (Um Ki-joon) arasındaki hesaplaşma. Shim 2. sezonda huzura kavuştu, ancak Logan Lee’nin (Park Eun-seok’un canlandırdığı) Ju Dan-tae üzerindeki öfkeyi körükleyen patlamasına tanık oldu.

Ju Dan-tae’nin karşı saldırısı da tahmin edilemez. O da hapishanede başka bir hile yaptı. Hapishaneden kaçacağını ima etti. Spekülasyon, Judantae’nin Logan Lee’nin saldırısının arkasındaki suçlu olduğunu ortaya koydu. Hangi vahşetlerin işleneceğini tahmin etmek imkansız.

Yeni yüzler de dramatik bir bükülme sunuyor. Aktörler Park Ho-san ve On Joo-wan ilk olarak 2. sezonun son bölümünde göründü. 3. sezonda öne çıkmayı ve yeni bir dalga yaratmayı planlıyor.

3. sezonda tüm gizemler çözülecek. Yapım ekibi, “Çarpık arzularla boyanmış karakterlerin nasıl bir sonla karşılaşacağını görmek için lütfen sonuna kadar bekleyin.” Diye ekledi.

“Penthouse”, hem 1. sezon hem de 2. sezonda 20’li yılların sonunda yüksek reyting aldı. 3. Sezon 12 bölümden oluşuyor. Program değiştirildikten sonra sadece Cuma günü yayınlanacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu