K-DramaK-Drama Haberleri

Red Velvet Joy ve Han Kyu Won’un Düğünü “The One And Only”filminde ki Trajedinin Gölgesinde Kalıyor

JTBC’nin “ The One and Only ” programı,  Red Velvet’in Joy ve Han Kyu Won’un masalsı düğününden kareler yayınladı .

“The One and Only”, bir bakımevinde tanışan ölümcül hasta üç kadın hakkında bir drama. Ölmeden önce, bir kötü adamı alt etmek istediklerine karar verirler ama sadece bir kişiyi alt etme girişimlerinde hayatlarının en değerli kişisiyle tanışırlar.

SPOİLER

Joy, akciğer kanseri teşhisi konan popüler bir sosyal medya fenomeni olan Sung Mi Do’yu canlandırıyor. Gösterişli dış görünüşünün altında derin bir yalnızlık saklıyor. Sevgiye ve ilgiye aç, ölümcül hastalık teşhisini sosyal medyada açıklıyor. Her şeyden çok istediği şey zirveye çıkmak ve herkes tarafından beğenilmek.

Hastalığına rağmen, LE Group’un yöneticisi Goo Ji Pyo (Han Kyu Won ) ile tanıştığında kendini bir peri masalının ortasında buluyor. Birlikte geçirdikleri tatlı geceden sonra ilişkilerinin biteceğini düşünür, ancak göz açıp kapayıncaya kadar onun kız arkadaşı olur ve hatta evlenmeyi bile kabul eder.

Teklifini ve bir nişan yüzüğünü aldığı gün, Sung Mi Do’nun hayatının en mutlu günü olur. Haber çıktıktan sonra, daha önce ondan uzak duranlar bir anda dikkatini çekmek için akın etmeye başlar. Ama aşk hikayesinde bir yanlışlık vardı: Dünyada hiçbir eksiği yokmuş gibi görünen Goo Ji Pyo, Ha Yong Geun’un (Baek Hyun Jin) Park Seung Sun (Choi Young Woo) aracılığıyla öldürülmesini görevlendiren “1” kişiydi. . 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu