K-Pop

Red Velvet’s Joy ve Yeri, “Amazing Saturday” Fragmanın’da tacı almaya geliyor

Red Velvet’den Joy ve Yeri gelecek hafta tvn’nin “Amazing Saturday”programında görünecek!

Gelecek haftaki bölümün ön izlemesinde Joy ve Yeri, şovun tacını almaya gelmiş olarak tanıtılıyor. Bu Joy’un ”Amazing Saturday”deki ikinci seferi ve oyuncular onu şarkı sözleriyle çok güçlü ilişki kuramayan biri olarak hatırlıyor. Bir şarkıdan şikayet ediyor ”Bu hiçbir anlam ifade etmeyen bir durum.İki kere bile değil,aynı anda sekiz kişiyi aldatmak gibi!” Bununla birlikte Joy, bağlam ipuçlarıyla doğru sözleri tahmin etmek söz konusu olduğunda Shin Dong Yup’un halefi olarak da adlandırılır.

Bu Yeri’nin programa ilk katılımı ve ortaya çıkmadan önce şov hakkında bir anket yaptığını ve anket hakkında şunları söylüyor: ”çok iyi yemek verdikleri bir yer olduğunu duydum ” dedi. “Yemek konusunda son derece rekabetçiyim.“İlk başta çalışkan görünse de, diğer insanların cevaplarına baktığı ve şakalar yaptığı ortaya çıkıyor, ” bütün bunlardan sonra ödülü alırsam ne olur?”Stratejisi, Kim Dong Hyun ile, ikisi arasında oturan Nucksal’ın dehşetiyle karşılaştırılıyor.

“Amazing Saturday”in bu bölümü 14 Ağustos’ta KST göre 19:40’ta yayınlanacak. Fragmanı izlemeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Bang Chan eski bir videoda Childish Gambino’nun “This Is America” şarkısı eşliğinde dans ediyor ve dansın bitişinde (bilmeden) Jim Crow pozunu yapıyor. Jim Crow ise Thomas Dartmouth adında birisi tarafından siyahileri kötü göstermek için oluşturulmuş bir karakter. Olanlardan dolayı Bang Chan Bubble hesabından herkesten özür diliyor. Dans ettiği görüntüleri bu videodan izleyebilirsin : https://www.youtube.com/watch?v=0F3OFcbbDPU
      Yorumun için teşekkürler… ❤

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu