K-Drama

Aktörler Kim Rae-won Ve Lee Jong-suk, “Decibel” Filminin Ana Karakterlerini Oynayacak

Decibel, kentsel terörizme dayanan bir aksiyon filmidir. Şehri özel bir bombayla işgal etmek için bir terörist girişimi düzenleniyor. Terörü önlemek için mücadele eden bir Donanma kaptan yardımcısından bir adamı tasvir ediyor.

Kim Rae-won, Donanma yarbay rolünü oynadı. Suçlunun tehditlerine rağmen bombayı sonuna kadar kovalar. Kim Rae-won’un eşsiz ezici ve yoğun karizmasını göstermesi bekleniyor.

Lee Jong-seok bir Donanma kaptanı rolünde. Denizaltında mürettebatıyla yoldaşlıklarını paylaşıyorlar. Kim Rae-won ve Kim Rae-won olayın gerçeğini araştıracak.

Jung Sang-hoon, özel eğlenceye katkıda bulunan tutkulu bir muhabir olarak görünür. Kim Rae-won’a “Milduk” (Askeri Fan) olarak yardım ediyor. Birlikte, şehri tökezleyerek bombalamaları önlüyorlar.

Park Byung-eun, Askeri Güvenlik Destek Komutanlığı’nın başkanı rolünü oynuyor. Bombalamayı kazarak oyunun gerginliğini artırıyor.

Lee Sang-hee, kaptan yardımcısının karısını ve EOD bomba imha ekibinin patronunu oynuyor. Cho Soo-hwan, gizemli bir deniz çavuşu karakterini canlandırıyor.

Cha Eun-woo da Decibel’e katıldı. Genç ve ikna edici bir deniz karakterini oynuyor. Hassas işitme ile denizaltı duşlarını dinleyen bir sonar olur.

Bu arada, “The Chilling Love” ve “Monster” ın yönetmeni Hwang In-ho “Decibel” megafonunu aldı. Ülkenin en iyi denizaltı uzmanları ve kimyasal bomba uzmanları konsültasyondan sorumluydu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu