K-Magazin

Aktör Jung In-sun, SBS-TV’nin “Baek Jong-won’s Alley Restaurant” dan Ayrılacak. Günlük İşe Konsantre Olma Kararı Alındı

H & Entertainment’tan bir yetkili, 28’inde “Dispatch” ile yaptığı telefon görüşmesinde, “Jeong In-sun, oyunculuğa odaklanmak için” Alley Restaurant “dan ayrılmaya karar verdi.” Dedi.

Alley Restaurant, “Jeong In-sun son çekimi yakın zamanda bitirdi” dedi. “Kayıt 5 Nisan’da yayınlanacak.” Halefi hiçbir MC’ye karar verilmediği duyuldu.

Yapım ekibine göre Jung In-sun, son çekimde gözyaşı döktü. “Vedalaştığım için üzgünüm çünkü ‘Alley Restaurant’tan çok şey öğrendim. İstediğin zaman beni ara. Çok teşekkür ederim.” dedi.

Jeong In-sun, Jo Bo-ah’ın halefi olarak 2019’da’Alley Restaurant’a katıldı. Yaklaşık iki yıl boyunca, Baek Jong-won ve Kim Sung-joo ile eşsiz kimyasını sergiledi. Seyirciler tarafından bir sokak perisi olarak sevildi.

Ayrıca “Alley Restaurant” için bir eğlence ödülü kazandı. 2019 SBS Eğlence Ödülleri’nde Yılın Çaylağı ödülünü ve 2020 SBS Eğlence Ödülleri’nde Mükemmellik Ödülü’nü kazandı.

Bu arada, Jeong In-sun bir sonraki filmine henüz karar vermedi. Dizinin kahramanı’I Will Be Your Night ‘listede. “Olumlu bir görünüm yapmayı düşünüyorum.” dedi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
naver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu