K-Drama

‘Bossam’ İle Jung Il-woo Ve Kwon Yu-ri Arasındaki İlişki Değişimine Dikkat Ediyor

MBN’nin 10. yıl dönümü özel planı olan ‘Bossam-Steal Destiny’in (bundan sonra’ Bossam ‘olarak anılacaktır) 1 Mayıs’taki ilk yayını, Joseon Hanedanlığı’nın arka planı altında Gwanghae-gun yönetiminde kazara bir geçim patronu olarak ortaya çıkan romantik bir tarihi dramadır.

‘Bossam’ nedeniyle değişen kaderle yüzleşen Bau (Jung Il-woo), Su-kyung (Kwon Yu-ri) ve Dae-yeop’un (Shin Hyun-soo) hikayelerinden, çevrelerindeki karakterler, çizecekleri zengin hikayelerle beklentileri güçlendiriyor. Ayrıca Bau ve Su-kyung arasında çizilen soru işaretinin nasıl değişeceği merakını uyandırırken, ‘Bossam’ karakterleri arasındaki ilişkiyi dikkatlice inceledim.

İlk olarak, geçim kaynağı patronu ile Ongju Sugyeong arasında bir soru işareti var. Bow yanlışlıkla Sugyeong’a bakarken, ikisi planlanmayan bir evde yaşamaya başlar.

Damadın gelininin patronluk tasladığı gerçeğini gizlemek için Su-kyung, cenazesi olan ölü biri haline geldi. Buna ek olarak, bir yerde hayatta olacak olan onu kovalayan takipçilerin varlığı önceden bildirilirken, Bau’dan Su-kyung’a onun hayatını kurtaran bir hayırsever ve otoriter bir düşman haline gelir. Sugyeong’u takip edenler arasında öne çıkan, kayınbiraderi Daeyeop’tur. Sugyeong, çocukluğundan beri kalbinde sevgiyle anılıyor, ancak babası Lee Lee-cheom (Lee Jae-yong) ve Gwang Hae-gun (Kim Tae-woo), Su-kyung’un ağabeyiyle evlenmesine neden olan politik bir sırra sahipti.

Ama babamın sahte bir cenazeyi gerçeğe dönüştürme planlarını öğrendim. Hayran olunmaması gereken bir kadın oldu ama Soonaebo’yu asla durdurmayacak olan Daeyeop’un Suyeong’u koruyup koruyamayacağını merak ediyor.

Saray halkı sadece ona bakarak atmosferi alt ediyor. Özellikle, Kuzey Kore’nin liderleri Lee Lee-cheom (Lee Jae-yong) ve Gwanghae-gun (Kim Tae-woo), diziye bir kriz duygusu getirerek iktidarla ayağa kalkacak. Gwanghae-gun, kızının patronluk taslağı olduğunu bilmediğinden, tüm bu gerçekler nasıl ortaya çıkacaktır. Ayrıca, Gwanghae-gun’un en sevdiği Kim Gae-shi (Song Seon-mi) Sue Kyung’un annesi Soo’s Yoon (So Hee-jeong) ) ve Lee Lee-cheom’un küçük kardeşi Haein-dang Lee (Myung Se-bin) Bu aynı zamanda güç mücadelesini nasıl etkileyeceğine de dikkat etmek için bir noktadır.

Gerilimi artıran saray halkının aksine, Chun-bae (Lee Jun-hyuk) ve Atalar Sang-gung (Shin Dong-mi) Bow ve Sugyeong’un yanını ve onun tek ailesi Cha-dol’u (Go Dong- ha), ‘hwaki-ae’ ve ‘anlamak için eğlenceli’ görevlerinden sorumludur.

Cha-dol, Sugyeong’u bir anne gibi takip eder ve bunun basit bir yardım ilişkisi olduğunu düşünen Chun-bae ile Ancestral Palace arasında başka bir aşkın yeşereceği tahmin edilir. Oyundaki boşlukları dolduracakların varlığını dört gözle bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu