K-Magazin

Dansçı Aiki, Estim İle Özel Bir Sözleşme İmzaladı… İçerik Oluşturucu Olarak Yeni Bir Başlangıç

Dancer Aiki, yaratıcı içerik şirketi ESTEAM ile özel bir sözleşme imzalayarak yaratıcı olarak yeni bir başlangıç ​​yaptığını duyurdu.

2019’da Aiki, 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’nde NBC dans seçme programı ‘World Of Dance’ın 3. sezonunda dördüncü sırada yer alarak küresel varlığını tanıtmaya başladı. Geçtiğimiz yıl, MBC’nin ‘Oynadığınızda Ne Yaparsınız?’ Proje grubu Refund Expedition’ın ‘DON’T TOUCH ME’ adlı şarkısının koreografisini yaptı ve çok popüler bir konu oldu.

O zamandan beri, TVN’You Quiz on the Block ‘ve MBC’nin’ Radyo Yıldızı ‘, çeşitli eğlence programları ve radyo görünümlerinin yanı sıra çeşitli reklam modelleri olarak seçilmeleri, bir yaratıcı olarak meydan okumaya dikkat çekiyor.Estim, “Heyecan verici ve yaratıcı dansıyla tüm kuşakların zevklerini çeken ve ışıltılı bir duruş sergileyen yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sınırsız kişiliğini ve yeteneğini daha da parlaması için destekleyeceğiz.

Bu arada Estim, modeller, oyuncular, yayıncılar, eğlenceler ve daha fazlası dahil olmak üzere yaratıcılar da dahil olmak üzere moda, güzellik ve yaşam tarzında dikkat çeken sanatçıları işe alarak durdurulamaz hızını istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu