K-Medya

TV Chosun, Akademi Ödülleri’nin Özel Yayını + Yoon Yeo-jung’u Kazanmakla İlgileniyor

TV CHOSUN, 93. Akademi Ödüllerini 26’sı Pazartesi günü sabah 9’da (Kore saati) özel olarak yayınlayacak.

ABD’de 25. yerel saatle Pazar günü 17.00’den itibaren düzenlenecek olan 93. Akademi Ödülleri, Los Angeles Union Station ve Hollywood & Highland Center®’daki Dolby® Theatre’da yapılacak. Kore saatiyle 26. Pazartesi günü saat 9’dan CHOSUN TV’de izleyebilirsiniz.

En iyi yardımcı kadın oyuncu, en iyi yönetmen, en iyi erkek oyuncu, müzik ve senaryo dahil olmak üzere toplam altı kategoride kısa listeye giren “Minari” filmiyle bu yılki ödül töreni erken dönemde pek çok insandan beklentiler yarattı. Özellikle, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü ve ABD Aktörler Birliği Ödülü ve Film kategorisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Koreli aktris olan Yoon Yeo-jung, ödülü kazanma şansını artırdı.

Ayrıca, geçen yıl Akademi Ödülleri’nde dört ödül kazanan “Parasite” yönetmeni Bong Joon-ho ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu aday gösterilen aktris Yoon Yeo-jung’un sunum yaptığı biliniyor. ve orada bulunan aktris Han Ye-ri.

Bu arada, derin film analizi ve etkileyici film eleştirileriyle tanınan bir film eleştirmeni olan Lee Dong-jin ve mükemmel eşzamanlı çeviri becerileriyle tanınan eşzamanlı tercüman ve yayıncı Ahn Hyun-mo, arka arkaya üç yıl boyunca birlikte çalışacak. hararetli yanıt.

93. Akademi Ödülleri, Kore saati ile 26. Pazartesi günü sabah 9’dan itibaren CHOSUN TV’de özel olarak canlı yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu