K-Medya

BLACKPINK’den Rose, Paris Moda Haftası sırasında Saint Laurent Show’da muhteşem güzelliğini gösteriyor

BLACKPINK üyeleri Rosé ve Jisoo, Paris Moda Haftası’na katılmak için Paris’e gittiler ve Incheon uluslararası havaalanında sofistike bir kıyafet hazırlarken görüldüler.

Daha sonra 28 Eylül’de Rose, Paris Moda Haftası’nda Saint Laurent İlkbahar/Yaz 2022 defilesinde çarpıcı görünümünü yaptı. İdol, tamamen siyah transparan elbisesiyle güzel şık görüntüsünü yaydı ve güzel Eyfel Kulesi’nin önünde gerçekleşen etkinlikte poz verdi.

Transparan elbisesini diz boyu çizmelerle süsleyerek lüks görünümünü tamamladı ve saçında siyah fiyonklu altın zincir inci kolye ile kendini süsledi. W dergisine göre, “Rosé, gösteriye Saint Laurent’in küresel elçisi olarak katıldı ve 2020’de yeniden seçildi. Şarkıcı, markanın yaratıcı direktörü Anthony Vaccarello ile 2019’da, onu ilk kez Paris’e davet ettiğinde tanıştı. O zamandan beri, ilişki çiçek açtı ve çiftin bu ayın başlarında Met Gala kırmızı halısında birlikte yürümesiyle doruğa ulaştı.

BLACKPINK üyesi ortaya çıkar çıkmaz, hayranları ve netizenler onun güzelliğine hayran kalırken sosyal medyada çeşitli videolar ve fotoğraflar paylaşıldı.

Kaynak
allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu