K-Magazin

İzleyin: Jun So Min Komik Bir Oyun Sırasında Song Ji Hyo’yu “Running Man” da Öperek Dikkatini Dağıtmaya Çalışıyor

“Running Man” in son bölümünde Jun So Min, Song Ji Hyo’yu oyunundan atmak için beklenmedik bir taktik geliştirdi!

18 Nisan’da SBS varyete şovunun yayını sırasında, oyuncular ve konuklar, iki oyuncunun birbirini kucakladığı ve ardından uzun bir battaniyenin diğer tarafına yuvarlandığı bir güç oyunu oynamak zorunda kaldı. Yol boyunca, her takıma ait bölgeleri işaretleyen farklı renklerde sirenler vardı ve iki oyuncu, diğer takımın bölgelerinden hızla çıkarken, mümkün olduğu kadar uzun süre kendi bölgelerinde kalmak için güçlerini kullanmak zorunda kaldılar.

Song Ji Hyo ve Jun So Min maçlardan birinde kafa kafaya gitti ve diğer oyuncular hemen Jun So Min’in göreceli fiziksel güç eksikliği konusunda endişelenmeye başladı. HaHa şaka yollu bir şekilde “Bak Ji Hyo ne kadar rahat” dedi ve Jun So Min kahkahayla seslendi, “Bana ne söyledi biliyor musun? Uykulu olduğunu söyledi.”

Song Ji Hyo’nun dikkatini dağıtmak için herhangi bir numara kullanmazsa kaybedeceğini bilen Jun So Min, oyuncu kadrosunu aşırı sevgi gösterilerinden rahatsız ederek güç eksikliğini telafi etmeye çalıştı. Jun So Min neşeyle açıkladı, “[Song Ji Hyo] unnie bu tür şeylerden nefret ediyor – sevimsiz şeylerden,” oyun başlamadan önce bir öpücük telaşı ile dikkatini dağıtmaya çalışmadan önce.

Song Ji Hyo’nun yüksek sesle protestolarına ve onu durdurma girişimlerine rağmen, Jun So Min stratejisine sadık kaldı ve Yoo Jae Suk’un şaka yapmasına neden oldu, “Beklendiği gibi, Jun So Min elbette oyunlar söz konusu olduğunda kirli oynuyor.”

Sonunda Song Ji Hyo, Jun So Min’i gücüyle yenmeyi başardı – ama ona kendi ilacının tadına bakmadan önce değil. Gardını indirdiğinde, Song Ji Hyo şaka yaparak dudaklarından bir öpücük için içeri giriyormuş gibi yaparak Jun So Min’in şaşkınlıkla çığlık atmasına neden olarak onu şaşırttı.

Jun So Min ve Song Ji Hyo’nun sevgi dolu savaşının klibine aşağıdan bakın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu