K-Medya

Seul Şehri, Grubu Elçi Olarak Reddetmektense (G) I-DLE Soojin’in Zorbalık Tartışmasını Gözlemlemeyi Planlıyor

Daha fazla açıklama bekliyorlar

(G) I-DLE üyeleri, 2018’in sonlarından beri Seul şehri için iyi niyet elçileri olarak hizmet ediyorlar. Ancak, üye Soojin’in iddia edilen zorbalık tartışması ışığında, halk, şehrin (G) I- DLE’nin rolleri.

Kore kuruluşu Herald Pop tarafından yayınlanan bir medya haberi aracılığıyla, Seul şehri şu anda (G) I-DLE’nin büyükelçiliğiyle ilgili durumu gözlemlemeyi seçiyor. Soojin’in iddia edilen zorbalık iddialarıyla ilgili daha fazla gelişmeyi beklerken, muhtemelen kızları kendi rollerinde tutmayı düşünüyorlar.

Bir temsilci, “Durum şu anda gözden geçiriliyor olsa da, işten çıkarmaya odaklanmak yerine iddiaların doğru olup olmadığını gözlemliyoruz” dedi. Seul Belediye Binası metro istasyonunda (G) I-DLE içeren reklam panosu ile ilgili olarak, istasyon hala yapım aşamasında olduğu için henüz kaldırılmadı. Temmuz ayında inşaat tamamlandıktan sonra değiştirilmesi planlanıyor.

Diğer büyükelçiler arasında Girl’s Day’den Yura ve aktris Park Jin Hee yer alıyor. (G) I-DLE’nin büyükelçi sözleşmesi Aralık 2022’de sona erecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu