K-Pop

NU’EST, Geri Dönüşümüzü Kutlamak İçin Soru Ve Cevap + “Romantikleştirin, Romantizm Dolu”

NU’EST, ölümcül cazibesine geri döndü. Dinleyicileri unutulmaz bir romantizm anı olarak davet edeceğiz.

NU’EST, 19’unda geri dönüşlerinden önce tüm soruları ve cevapları yayınladı. İkinci stüdyo albümü “Romanticize” ve başlık şarkısı “INSIDE OUT” u tanıttı.

Yaklaşık bir yıldır ilk geri dönüş. Öncelikle Min-hyun, “LO 들을 .E. ile normal bir albümle tanışmaktan heyecan duyuyorum ve onu nasıl dinleyeceğinizi merak ediyorum. Size yeni bir sahne göstermek için sabırsızlanıyorum” dedi.

JR yeni şarkı için “Daha önce hiç yapmadığım yeni bir şarkı tarzı” dedi. “İçinde birçok renk olduğu için daha eğlenceli performans sergileyebileceğimi düşündüm.”

‘Inside Out’, Chil House türündeki bir şarkıdır. Ayrılmadan önce iyi gibi davrandı, ancak gerçek niyetini anladı ve rakibine koştu.

JR, “Inside Out ile çalışma yolunda günlük hayatınızı tekrar ederseniz romantik bir an olacak” dedi. Baekho, “Duygusal değişikliklerin bir şarkıda hassas bir şekilde göründüğü bir şarkı.”

Son olarak hayranlarımı selamladım. JR, “Bana her zaman destek ve sevgi gönderdiği için LO 들 .E’ye çok minnettarım” dedi ve söz verdi, “Her zaman destekleyici bir sanatçı olmaya çalışacağım.”

Ren, “LO 분 .E. ile geçirdiğim zaman her zaman romantik olmuştur” dedi. “LO 분 .E.’nin zamanının romantizmle dolu olması için bu aktiviteye hazırlanmak için çok çalışacağız.”

NU’EST, ikinci tam uzunluktaki albümü “Romantic Size” ı bugün saat 18: 00’de çeşitli müzik sitelerinde yayınlayacak. Bundan önce, şirket saat 15: 00’te küresel bir medya vitrini düzenleyecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu