K-Drama

Filmin yıldızı Lee Jung-eun’a Will Entertainment İle Devam Edecek

Aktör Lee Jung-eun, Will Entertainment ile olan sözleşmesini yeniledi ve mevcut ajansıyla şirketini sürdürdü.

Will Entertainment 19’unda, “Uzun süredir derin güven ve güvene dayanarak bize eşlik eden Lee Jung-eun, oyuncuyla olan sözleşmesini yeniledi.” Dedi.

“Her zaman oyunculuk için elinden gelenin en iyisini yapan ve her işte beni etkileyen lüks bir aktör olan Lee Jeong-eun ile birlikte olmaya devam etmekten çok mutluyum” diye ekledi. “31 yıldır sessizce biriken Lee Jung-eun, oyuncunun oyunculuk yelpazesinin daha fazla parlaması için güçlü bir destekçi olmaya devam edecek” dedi.

2018’de Will Entertainment ile özel bir sözleşme imzaladıktan sonra Lee Jung-eun, “Mr. Sunshine” dramı ile başladı ve “Knowing Wife”, “Blinking”, “Others Are Hell” gibi küçük ekranda aktif rol aldı. “Kamelya Çiçek Açtığında” ve “Bir Kez Orada Olmuştum.”

Ayrıca “Miss Baek”, “Malmoi”, “Minneolnyeon”, “Parasite”, “The Day I Died” ve “Jasan Abo” gibi ekranlarda çapraz tür oyunculuk becerileriyle güvenilir bir aktör olmuştur ve Will Entertainment ile birçok işin içinde yer aldı ve güçlü bağlar kurdu.

Özellikle 2019 yılından bu yana çeşitli yerli ve yabancı film festivallerinde ve ödül törenlerinde 12 kupa düzenleyerek onu Kore’nin önde gelen oyunculuk oyuncularından biri haline getirmiştir.

Bu arada, JTBC’nin geçen hafta yayınlanan Çarşamba-Perşembe dizisi “Loschool” da yargıçlıktan medeni hukuk profesörü Kim Eun-sook’u canlandıran Lee Jung-eun, yumuşak ama kararlı bir şekilde küçük ekranı yeniden büyülüyor. Görünüş.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu