K-Magazin

6 Mayıs’taki D1CE’tan Cho Yong-geun Askerlik İçin El Yazısı Mektupla Açıklama Yaptı

D1ce grubunun lideri Cho Yong-geun, hayranlarını askere alındığını açıklayan el yazısıyla yazılmış bir mektupta karşıladı.

D-Once Entertainment ajansı, Cho Yong-geun tarafından 19’uncu resmi fan Cafe’de askeri askere alındığını duyurmak için yazılmış kendi kendine yazılmış bir mektup yayınladı.

Cho Yong-geun bir mektupta, “6 Mayıs’ta ülkenin çağrısı altında askerlik görevime hizmet edeceğim” dedi ve ekledi, “beni her zaman sarsılmaz sevgi ve sevgi ile destekleyen taraftarlar. Uzun zamandır unutulmaz mutlu anılar yarattığınız için çok teşekkür ederim.

Askerliğini sağlıklı bir şekilde bitirdikten sonra geri dönecek. “Umarım hayranlarımız her zaman sağlıklı ve mutludur” dedi. “Tekrar buluştuğumuz güne kadar her zaman heyecan ve beklentiyle neşeleneceğim.”Seni gerçekten seviyorum ve teşekkür ederim.”

ONCE, 1 Mayıs’ta ikinci çevrimiçi fan toplantısı “Dear My Don1y” yi düzenleyecek ve hayranlarıyla buluşacak. Cho Yong-geun’un askere alınmasından önce bir olay olduğu için, her zamankinden daha anlamlı anılar yapmak için bir fırsat olması bekleniyor.

D-Once, Cho Yong-geun, “mix Nine” kazanan Woo Jin-young ve Kim Hyun-soo, Park Woo-dam ve Jung Yoo-joon’dan oluşan beş üyeli bir çocuk grubudur. Kariyerine 2019 yılında ilk albümü ‘Wake Up: Roll the World’ den ‘Wake Up’ başlık şarkısı ile başladı. O zamandan beri, D-Once ikinci mini albümlerini “DRAW YOU : REMEMBER ME”, “Good Day” ve “you’re My Destiny”single’larını yayınladı.

Bu arada, D-Once, Cho Yong-geun’un askere alınmasından sonra dört üyeli bir sistemi sürdürmeyi ve çeşitli kişisel faaliyetler yürütmeyi planlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu