K-Drama

Kim Min-jae, Park Kyu-young “Dali And Gamjatang” Dizisinde Beraber Oynayacaklar

Oyuncular Kim Min-jae ve Park Kyu-young, dizide birlikte çalışacaklar.

KBS-2TV’nin yeni Çarşamba-Perşembe dizisi için “Dali and Gamjatang” 14 Nisam’da, “Kim Min-jae ve Park Kyu-young’un rollerini onayladık. Popüler oyuncuların tamamlayacağı uyum için sabırsızlanıyoruz. “

Dali ve Gamjatang, romantik bir komedi dramasıdır. Bir borç ilişkisinin hikayesi, sadece parası olan, birbirinin kimliğini bilmeden iyi hislere sahip basit bir eğitim mezunu ve düşmüş sanat müzesini kurtarmak isteyen prestijli bir ailenin kızını anlatılıyor.

Kim Min-jae ana erkek karakter ‘Jinmuhak’ı oynuyor. Küçük bir domuz eti güveç restoranından küresel bir restorana dönüşen bir şirket olan Don Don F & B’nin ikinci oğludur. Müthiş bir iş ve para duygusu vardır.

Park Gyu-young, müzede misafir araştırmacı olan Kim Dal-ri’yi canlandırıyor. Yedi dilde akıcı ve kişiliği mükemmel olan ünlü bir Cheongsonga’nın erkek ve kadınıdır, ancak birinin yardımı olmadan bir yemeği hemen çözmek zordur.

“Dali And Gamjatang”, “Kim Min-jae ve Park Kyu-young’un eklenmesiyle, gençlik oyuncu kadrosunu zararsız bir şekilde tamamladık” dedi ve beklentilerini sorarak, “Zengin bir eser sunmak için çok çalışacağız. ana yatak odası tiyatrosuna cazibe merkezleri. “

“Dali and Gamjatang”, “Mahalle Avukatı Jo Deul-ho”, “Hiller” ve “Bakery King Kim Tak-gu” yu yöneten Lee Jung-seop tarafından yönetildi. “One Wonderful Day” ve “The Witch’s Love” filmlerinden Son Eun-hye ve Park Se-eun güçlerini birleştirdi.

Bu arada, ‘Dali ve Gamjatang’ kısa süre önce senaryoyu okumayı bitirdi. Bu ay çekimlerine başlanacak ve bu yılın ikinci yarısında yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu