K-Drama

BLACKPINK Jennie, ‘Squid Game Season 2’de Özel Görünecek mi? İşte ‘İpuçları’

BLACKPINK Jennie, Netflix Squid Game Sezon 2‘de görünecek mi? Son zamanlarda, kadın idol “ipuçlarını” takip ederek hem K-pop hem de K-drama hayranlarının ilgisini çekti ve muhtemelen SOLO şarkıcısının popüler dizideki kamera hücresine işaret etti.

Özellikle Netflix’in hit Kore dizisi Squid Game, dünya çapındaki izleyicilerden büyük bir sevgi ve destek alarak bir devam filminin açılışını bekliyor.

Birçok drama meraklısı teorilerini yayınlarken ve olası hikayeyi tahmin ederken, K-pop hayranları BLACKPINK Jennie’nin dizideki görünümünü tahmin ederken heyecanı artırdı.

BLACKPINK Jennie, Squid Games Sezon 2’de mi? İşte Drama ve Yıldızlarından ‘İpuçları’

27 Eylül’de Squid Game’deki Kang Sae Byeok rolüyle küresel hayranların dikkatini çeken Jung Ho Yeon, BLACKPINK Jennie ile çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayarak dünyanın dört bir yanındaki hayranların dikkatini çekti.

Fotoğrafta Jung, Kalamar Oyunu üniforması giymişti ve gösteri için sahte yaralar da görüldü. Onunla birlikte kameraya parlak bir şekilde gülümserken siyah bir kapüşonlu giyen BLACKPINK Jennie var.

Bağlamda, ikisinin Jung Ho Yeon aktris olarak çıkış yapmadan önce bile yakın arkadaş olduğu biliniyor. Instagram’da iki ünlü de birlikte birkaç fotoğrafını paylaştı.

En son fotoğraflarına dayanarak, BLACKPINK yıldızı arkadaşı Jung Ho Yeon’u desteklemek için Squid Game setini ziyaret etti. Ancak birlikte çektikleri son fotoğraf nedeniyle bazı hayranlar Jennie’nin dizide özel bir rol alacağını düşündü.

BLACKPINK Jennie to Make Special Appearance in 'Squid Game 2'? Here Are the 'Clues'
Squid Game’de Jennie Yazısı

Fotoğrafın yanı sıra, keskin gözlü hayranlar Jennie’nin de 1. Sezon sonunda itibar gördüğünü fark ettiler. “Özel Teşekkürler” bölümünde ekibi ve Jung Ho Yeon’u desteklediği için yazılı olmasına rağmen, hayranlar bunu görmezden gelemezler. bu büyük ipucu!

BLACKPINK Jennie to Make Special Appearance in 'Squid Game 2'? Here Are the 'Clues'
Jennie’nin hediyeleri

Buna ek olarak, Jennie ayrıca prodüksiyon ekibinin resmi ürünlerini içeren hediyeleri de sergiledi. Aslında, Ho Yeon da Jennie ile fotoğrafını paylaştığında, Netflix Korea, “Bu kombinasyona katılıyorum, çok katılıyorum” diyerek yorum yaptı.

BLACKPINK Jennie to Make Special Appearance in 'Squid Game 2'? Here Are the 'Clues'
Jennie ve Ho Yeon hakkında Netflix Yorumu

Yanıt olarak, hayranlar BLACKPINK Jennie’nin olası kamera hücresine ilgilerini dile getirerek, “Umarım Jennie 2. sezonda çıkar”, “Jennie sonunda bir aktris olarak çıkış yapacak mı?” gibi cevaplar bıraktı. “Jennie x Ho Yeon lütfen” ve daha fazlası.

Kaynak
kpopstarz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu