K-DramaK-Drama Tanıtım
Trend

Bu Hafta Sonu Gösterilen Kaçırmak İstemeyeceğiniz 5 K-Drama!

En çok hangi K-Dramasını bekliyorsunuz?

2021’in başından beri K-Drama hayranlarının sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şey var! COVID-19’un ertelenmesine rağmen, aslında birbiriyle ilişkili birçok K-Drama var ve birçoğu benzersiz konseptlere sahip. Sadece bu hafta sonu, hepsi kendi tarzında özel olan beş K-Draması galası var. Bu nedenle, hafta sonunuz dolu ve meşgul olmak üzere görünüyor.

İşte bu hafta sonu vizyona giren ve kaçırmak istemeyeceğiniz 5 K-Drama…

1. Yumi’s Cells

Aynı adı taşıyan bir webtoon’a dayanan tvN’den Yumi’s Cells, eğlenceli bir twist ile psikolojik bir romantik drama. Bu merakla beklenen drama, görünüşte ortalama bir ofis çalışanı olan Yumi’ye ve onun beyin hücrelerine odaklanıyor. Disney Pixar’ın animasyon filmi Inside Out’a aşina iseniz, benzer bir konsept! Bu aynı zamanda canlı aksiyon ve 3D animasyonu bir araya getiren ilk K-Drama, bu nedenle izleyicileri kesinlikle cezbedecek.

Yumi’s Cells 17 Eylül’de prömiyer yapacak ve her Cuma ve Cumartesi KST göre 22:50’de yayınlanacak. Kim Go Eun, Ahn Bo Hyun, Lee Yu Bi ve Park Ji Hyun‘u canlandırıyor. K-Pop hayranları ayrıca GOT7‘dan Jinyoung ve SHINee‘den Minho‘yu görmeyi dört gözle bekleyebilirler!

2. One the Woman

Penthouse’u kaçırıyorsanız endişelenmeyin! Yeni favori K-Drama’nız yolda. SBS’den One the Woman, hafıza kaybıyla mücadele eden yozlaşmış savcı Jo Yeon Joo hakkında romantik bir komedi-dramadır. Bu kulağa yeterince ilginç gelmiyorsa… Bir chaebol’ün (konglomera) gelini olan bir görsel ikiz ile hayatlarını değiştirir.

One the Woman, 17 Eylül’de The Penthouse: War in Life Sezon 3’ün SBS TV’deki zaman aralığını doldurarak her Cuma ve Cumartesi saat 22:00 KST’de yayınlanacak. Dizide Lee Sang Yoon, Honey Lee, Jin Seo Yeon ve Lee Won Keun rol alıyor.

3. Squid Game

Netflix‘in en yeni K-Draması Squid Game. Bu gerilim, geleneksel Kore çocukluk oyunlarında yarışan, ancak ek riskleri olan hayatta kalma oyunu katılımcıları hakkındadır. Hepsi sonunda kazanan olmayı ve hayatta kalmayı ve 45,6 milyar wonluk (yaklaşık 40 milyon $) ödülü kazanmayı umuyor! Japon Drama Alice in Borderland hayranıysanız, bunu izlemek isteyeceksiniz!

Squid Game ayrıca 17 Eylül’de sekiz bölümle prömiyer yapacak ve yalnızca Netflix’te izlenebilecek. Lee Jung Jae, Park Hae Soo, Heo Sung Tae, Wi Ha Joon, Kim Joo Ryung ve Jung Ho Yeon bu dizide rol alıyor. Ayrıca sevgili aktör Gong Yoo’dan (Busan ve Goblin’e Tren) bir görünüm olacak.

4. The Veil

MBC‘nin The Veil dizisi, NIS (Ulusal İstihbarat Servisi) ajanı Han Ji Yuk’un ortadan kaybolmasına neden olan haini bulmak için bir yıl sonra geri dönen bir casus aksiyon dramasıdır. Yazar Park Seok Ho, bu hikayeyle 2018 MBC Drama Senaryo Yarışmasını kazandı.

The Veil prömiyeri 17 Eylül’de, her Cuma ve Cumartesi saat 22:00 KST’de yayınlanacak. Namgoong Min, Park Ha Sun, Kim Ji Eun, Kim Byung Gi, Jang Young Nam ve Lee Kyung Young gibi geniş bir oyuncu kadrosunu içeriyor.

5. Love in Black Hole

Big Picture Mart‘ın Love in Black Hole’u, üniversite öğrencisi Eun Ha hakkında romantik bir fantastik dramadır. Tavanındaki doğaüstü bir delikten isimsiz bir aşk mektubu bulduktan sonra, göndereni bulmaya çalışacaktır.

Bu web draması, yeni bölümleriyle her Cuma ve Pazar KST göre 18:00’de 17 Eylül’de çevrimiçi olarak prömiyer yapacak. K-Pop hayranları bu dramayı takvimlerinde işaretlemeli çünkü WJSN‘den Seola, SF9‘dan Jaeyoon, BAE173‘den Hangyul ve Doha ve DIA Ki’den Huihyeon’u canlandırıyor!

En çok hangi K-Dramayı izlemek için sabırsızlanıyorsunuz?

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu