K-Magazin

BTS’ten Jimin Efsanevi Marka Gücünü Sergiliyor

27’sinde (Kore saati) ABD’deki “Rollingstone”a göre Samsung Electronics, Samsung Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 için ön siparişlerin 2021’de şimdiye kadar Galaxy Z cihazlarının toplam satışını aştığını duyurdu.

Bir grubun yanı sıra, erkek grubun kişisel marka itibarının üst üste 32 ay boyunca benzersiz üst düzey marka gücüne sahip olan Jimin’in marka etkisi, SNS’de yeni telefon satın alma sertifikası alması nedeniyle dikkat çekiyor.

Yeni ürünün piyasaya sürülmesinden önce Jimin, arka plan müziği olarak BTS’in “Butter”ı olan önizleme videosundaki “Get Ready to Unfold” sloganını mükemmel bir şekilde ifade etti. Resmi tanıtım videosu, YouTube’da 5 milyondan fazla görüntüleme ile popülerlik kazanıyor.

O zamandan beri SNS, “Jimin’s Z Flip 3 ile birlikteyim.” ve “Modeli sevdiğim için aldım (Jimin).” gibi gönderiler alıyor ve Samsung Mobile US mor kalp ve yorum yanıtına büyük ilgi gösterdi.

Özellikle Jimin’in “Back Kiss” sahnesi için kullandığı krem ​​rengi Galaxy Z Flip 3, çok sıcak popülaritesi nedeniyle satın alma sertifikasında artıyor ve katlayıp dokunduğunuzda toplam 15 fotoğraf görülebiliyor.

Geçen yıl Jimin, bir reklam modeli olarak etkisi ile tanındı, Samsung S20, tüketicilerin en büyük üç küresel üreticinin akıllı telefonlarına olan ilgisi açısından LG V50S, Samsung S20 ve Apple iPhone 11 arasında listenin başında yer aldı.

Buna karşılık, K-pop konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan medyası olan Allkpop, Jimin’in performansını “BTS Jimin’in Marka Elçisi Gücü ve Etkisi” başlığı altında bir reklam modeli olarak vurguladı.

Medya, Samsung Electronics, Louis Vuitton ve Fila’daki çeşitli vakalara atıfta bulunarak, Jimin’in en iyi pazarlama etkisine sahip olan benzersiz etkisini yeniden teyit ederek, “Jimin şüphesiz tüm şirketlerin istediği bir numaralı marka elçisidir” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu