K-Magazin

Kim Phil, “Trend Ne Olursa Olsun İyi Müzik Yapmak İstiyorum”

18 Ekim’de, Rolling Stone Korea, resmi web sitesi aracılığıyla 10. yılında çıkış yapan bir müzisyen olan Kim Phil ile bir röportaj yayınladı.

Bir röportajda Kim Phil, “10 yıl oldu… Öncelikle zamanın çok hızlı geçtiğini düşünüyorum. Albüm çıkarmayalı uzun zaman oldu, bu yüzden hem heyecanlı hem de endişeli bir kalple hazırlandım. Sonunda duygularımı müzikle aktarmanın daha iyi olacağını düşündüm ve ‘Like When We First Met’ albümüne böyle başladım.” dedi.

Ayrıca bu albümün bestelenmesine ve sözlerinin yazılmasına katılan şarkıcı Lim Heon-il’e atıfta bulunarak, kamera arkasından şunları paylaştı: “Kardeşime hediye olarak verdi ve sözlerini birlikte yazdı.”

İlk çıkışından bu yana en çok nerede büyüdüğü sorulduğunda, Kim Phil, “Büyüdüğümü hissetmiyorum. kendimden çok memnunum. Yine de büyüdüğünü düşündüğüm kısımdan bahsetmişken, şarkının kendisine çok dikkat ederdim ama şimdi şarkı sözleri, enstrümanlar ve sesler dahil müzik hakkında düşünebildiğim herşeyi düşünüyorum.” dedi.

Her zaman güvenebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz bir müzik yapan ve trendler ne olursa olsun iyi müzik yapmak için çabalayan bir sanatçı olarak anılmak isteyen Kim Phil’in samimi röportajı ve özel imajı Rolling Stone Korea’nin web sitesinde yer alıyor.

Öte yandan Kim Phil, çıkışının 10. yıl dönümü vesilesiyle 9 ay sonra ‘Like When We First Met’ albümünü yayınlayarak geri dönüş faaliyetlerine devam ediyor.

Kaynak
www.xportsnews.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu