K-Magazin

Davinci Note’tan John Park, Havada Asılı Kalan Videoya Şaşırdı

tvN’nin 28’inde yayınlanan gizemli deneysel şovu “Da Vinci Note”, MC Jang Sung-kyu, Jang Do-yeon, John Park, Profesör Kim Bum-joon, Profesör Kim Kyung-il ve Kwak Jae ile havaya yükselme hikayelerini içeriyordu.

Aynı gün, stüdyoda dünya çapında manşetlere taşınan yüzen bir video çıktı. Stüdyo, basit bir numaranın hayal edilemez görünümüyle karıştırıldı. Özellikle Brezilya’da birdenbire İsa heykelinin önünde yükselen bir adamın videosu herkesi şaşırttı.

Jang Sung-kyu ve John Park video boyunca “Hiçbir şekilde” tekrarladı ve Jang Do-yeon’un kafası karıştı, “Bu bir video bile.” dedi.

Videoyu gören John Park, “İnsanlar yerçekimini yenemez.” dediğinde, Jang Sung-kyu, “Neredeyse bir bilim adamı. Dr. John,” dedi kahkaha atarak.

Profesör Kim Bum-joon, su üzerinde yüzen uçan-tahtalardan bahsetti. “O tahtaya binmek için oraya gitmeliyim. Sıvı nitrojen döküldüğünde, malzeme süper iletken hale gelir ve nesne yüzer.” dedi.

Buna karşılık, John Park, “Hepiniz sıkı yaşıyorsunuz.” diye bağırdı ve Jang Sung-kyu hayranlığını gösterdi, “Bilimde yanlış bir şey yok.” dedi.

Kısa bir süre sonra, deney stüdyoda gerçekleştirildi. Profesör Kim, Jang Sung-kyu’dan hazırlanan çantayı taşımasını istedi ama çanta yerinden kıpırdamadı. John Park da öyle. Ancak, Jang Do-yeon herkesi kolayca şaşırttı.

Ek olarak, atıştırmalıkların havada yüzdüğü ve MC’leri şok ettiği gösterildi. Deneyin sırrı ‘manyetizma’ idi. Profesör Kim, “Birlikte kalıcı bir mıknatıs ve bir elektromıknatıs var. Zıt manyetik özellikler yaratıyor ve onları uzaklaştırıyor.” dedi.

İşitilmeyen çantanın sırrı uzaktan kumandaydı. Uzaktan kumanda açıldığında, elektromıknatıs çalıştı.

John Park, “Bugün çok eğlendim” dedi. Özellikle psikolojiyle ilgileniyorum, bu yüzden Profesör Kim Kyung-il’in videosu yayınımda çok görünüyor. “Bugün seni ilk kez şahsen gördüm ve çok eğlendim.” dedi.

Kaynak
iMBC

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu