K-MagazinUncategorized

‘Phantom Singer 3’ün Kazanan Takımı, ‘Rapoem’ Ryesi Ve Kontrtenor Choi Seong-hoon İlk Solo Konserini Verecek

‘Phantom Singer 3’ün Kazanan Takımı, ‘Rapoem’ Ryesi Ve Kontrtenor Choi Seong-hoon İlk Solo Konserini Verecek.

Ajansı EMK Entertainment’a göre Choi, 19 ve 20 Mart’ta Seul Songpa-gu’daki Lotte Konser Salonu’nda ilk solo performansı ‘Movement’ı gerçekleştirecek.

Bu performans iki gün boyunca farklı bir programdan oluşuyordu. 19. gün, ilk gün, ‘Klasik 1 Hareketi’ teması altında, Barok Oda Topluluğu ve piyanistler otantik bir klasik resital gerçekleştirecekler. Ayın 20’sinde ‘2. hareket crossover’ temasıyla müzik yönetmeni Beom-jae Lee ile oda orkestrası hazırlandı.

Choi Seong-hoon, “‘Phantom Singer’ olarak promosyon yapmadan önceki ilk gün yurtiçinde ve yurtdışında okuduğum klasik repertuarı sunmaktan heyecan duyuyorum.” dedi.

Fransa ve İsviçre’de eğitim görmüş olan Sung-Hoon Choi, klasik elit kursu istikrarlı bir şekilde takip eden bir karşı tenordur. 2020’de JTBC’nin ‘Phantom Singer 3’ programında yer aldı ve ‘Rapoem’ ile kazandı ve takım faaliyetleri yoluyla yeni bir türe meydan okumaya ve büyümeye devam ediyor.

Kore Ulusal Sanat Üniversitesi Hazırlık Okulu ve Lisansını, Paris Ulusal Müzik Konservatuarı En İyi Sanatçı Kursu, Fransa’daki Versailles Barok Müzik Merkezi’ni ve İsviçre’nin Cenevre kentindeki Ulusal Yüksek Müzik Konservatuarı’nda yüksek lisansını tamamladı. İsviçre’de Maria Amadini Uluslararası Vokal Yarışması’nı ve Fransa’da Leopold Belland Uluslararası Yarışması’nı kazandı ve Avrupa’da Paris’te Versailles Sarayı’nda, İsviçre’de Lozan’da Opera Binası’nda ve Cenevre, Victoria Hall’da kontrtenor solist olarak aktif olarak çalışıyor.

Biletler Interpark Ticket, Lotte Konser Salonu ve Melon Ticket’ten 14’ü, 14:00’den itibaren rezerve edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu