K-MagazinUncategorized

Hayranlar, Kişisel Bir Tanıdıklarının İşini Tanıtabilmek İçin BTS’den Jin & RM’e Sevmedikleri Yiyecekleri ‘V Live’de Yedirmeye Çalışan Çalışana Öfkeli

19 Ağustos’ta BTS üyeleri Jin ve RM, yeni ‘BT21’ oyuncaklarıyla oynadıkları bir ‘V Live’ yayınında hayranlarını selamladı.

Yeni ‘BT21’ oyuncaklarını açmadan önce iki idol de bir şeyler atıştırmaya karar verdi.

Ancak hem Jin hem de RM konuşmaları ve tavırlarıyla kendilerine verilen sandviçleri ve tatlıları “tanıtmalarının” istendiğini belirttiler. Her iki üye de bunun bir “reklam” olmadığı konusunda ısrar ederken, Jin ve RM her iki sandviçlerinin de menü isimlerini okudular ve ayrıca tatlı pastalarının görsellerini tanıttılar.

İki üye her iki sandviçin de isimlerini okuduğunda, RM onun avokado-tavuk sandviçi olduğunu fark etti. BTS hayranları, ne Jin’in ne de RM’nin avokado sevmediğini çok iyi biliyor. Burada RM, “Avokadolardan gerçekten nefret ediyorum. Bu sandviç avokado dolu… İnsanlar neden avokado yiyor?”

Yine de RM avokadolu tavuklu sandviçten bir ısırık aldı. Sonra yüzünü ekşitti ve “Avokado beni gerçekten deli ediyor” dedi. Sonunda, daha fazla avokadolu tavuklu sandviç yemediğini açıkladı ve Jin’in sandviçinin diğer yarısını yedi.

Sandviçlerden sonra Jin ve RM kendilerine verilen tatlı kekleri de denediler. Jin, izleyicilere pastanın görsellerini yakından gösterdiğinden bile emin oldu. Ancak hayranlar Jin’in krem ​​şanti sevmediğini çok iyi biliyor. Jin de pastadan bir ısırık denerken bu gerçeği bir kez daha dile getirdi ve sonunda sadece pastanın üstünü süsleyen meyveyi yedi.

Ama hayranları gerçekten kızdıran şey, Jin ve RM’nin yayınından kısa bir süre sonra, sandviçlerin ve keklerin geldiği restoranın ve hatta restoranın bazı çalışanlarının, ” BTS-para” adını verdiği uygulamaydı.

Restoranın bir çalışanı enstantane fotoğrafı paylaştı ve “Bu, adını daha önce duyduğum BTS parası mı?” diye yazdı. Restoran daha sonra “Kekekekekekeke BTS-coin” ile cevap verdi.

Burada birçok hayran, “BTS-coin” teriminin kullanımını “BTS kullanmanın” garantili bir kâr artırma şekli olduğunu belirtmek için yorumladı. Restoranın özrüne rağmen, birçok hayran hala Jin ve RM’den restoranın yemeklerini “tanıtmasını” isteyen HYBE çalışanının kontrolsüz davrandığını hissetti. Bazıları, çalışanı, üyelerin yemek tercihleri ​​​​hakkındaki yetersiz bilgisi nedeniyle de eleştirdi.

Nihayetinde, restoran resmi bir özür yayınlamak zorunda kalana kadar çok sayıda hayran restoranı eleştiri yağmuruna tuttu.

Restoran, “Yalnızca BTS’in restoranımızdan yemek yemesine sevindik ve ‘coin’ terimini olumlu bir terim olarak kullandık; ARMY’lerin bu terime olumsuz tepki vereceğinin farkında değildik… ‘BTS-coin’in hayranlar için rahatsız edici görünebileceğini fark etmemek bizim hatamızdı. Özür dileriz.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Soompi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu