Netizen

Netizenler, ENHYPEN’dan Ni-Ki’nin Geçmişini SHINee World Olarak Çok Sevimli Buluyorlar

Netizenler, gençliğinden beri büyük bir SHINee World hayranı olan ENHYPEN üyesi Ni-Ki’nin çıkış öncesi en güzel fotoğraflarından bazılarına rastladı!

Çocukken, Ni-Ki, SHINee ile Tokyo Dome’da sahnede performans gösterme şansı bile buldu. Gösteriden sonra, Ni-Ki o kadar duygulandı ki ağlamaya başladı! O sırada Ni-Ki ile ortak olan SHINee üyesi Key, ona güven verici bir şekilde sarıldı.

Ama çocukluğunda Ni-Ki ne kadar SHINee World hayranıydı? Çok. O aşağıda görebileceğiniz gibi çok büyük ve sadık bir hayran!

Aşağıda, Ni-Ki’nin bir zamanlar en sevdiği SHINee üyesi ve rol modeli Key’e, Key zorunlu askerlik hizmetine başlamadan hemen önce adanmış bir mektubu var:

Umarım bu mektup Key-kun’a ulaşır. Key-kun’u kısa bir süre göremeyeceğimi bildiğim için kendimi kötü hissediyorum. Ama Key-kun dönene kadar gücüm olacak. Hep Michael Jackson’a hayranlık duyardım ve Michael Jackson’ı hayal ederek şarkı söyleyip dans etmeye devam ederdim. Ama Key-kun ile tanıştıktan sonra hedefim sen oldun. Bir gün, tıpkı Key-kun gibi Tokyo Dome’de sahne alabilen ve birçok insanı mutlu edebilen, birçok insanı gülümseten bir yıldız olmak istiyorum. Key-kun, lütfen sağlığına dikkat et. Key-kun benim kahramanım!!

Netizenler, büyük bir SHINee World olarak çocukluğunda Ni-Ki’nin ne kadar sevimli olduğunu kaldıramadı ve yorum yaptılar:

“Vay canına, Key’in askere gitmesinden önce Key’e bir mektup bile yazdı.”

“Küçük bebek iyi büyümüş~”

“Gerçekten büyük bir hayranıydı! Çok şirin TT.”

“Şu anda bile hala SHINee hayranı gibi görünüyordu.”

“Ni-Ki’nin Instagram kullanıcı adının içinde Key’in doğum günü bile vardı kekekeke.”

“Key küçük bebeğe sarılmak çok tatlıydı.”

Kaynak : Allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu