K-Magazin

JYP Entertainment, Stray Kids’ten Hyunjin’in eski sınıf arkadaşlarından şahsen özür dilediğini açıkladı

26 Şubat’ta JYP Entertainment, Stray Kids üyesi Hyunjin’in son okul zorbalığı suçlamalarına yanıt olarak güncellenmiş bir açıklama yayınladı.

Ajans şunları söyledi:

“Öncelikle, Stray Kids’den Hyunjin ile ilgili olumsuz haberler nedeniyle rahatsızlık hisseden birçok kişiden özür dilemek istiyoruz. Ayrıca konuyu çeşitli yollarla olabildiğince doğru bir şekilde araştırmak zaman aldığı için gecikmiş ifademizde de anlayışınızı rica ediyoruz.

Sorun ortaya çıktıktan sonra, JYP Entertainment çeşitli eski sınıf arkadaşları, öğretmenler ve okulun diğer üyeleriyle iletişime geçti; İzin aldıktan sonra ilk suçlayıcıyla bizzat görüştük.

Bu olayla bağlantılı çeşitli kişilerin tanıklıklarını topladıktan sonra, bireylerin anılarında çelişkiler olması nedeniyle, ilk suçlama gönderisinin ardındaki tam gerçeği teyit etmekte zorluk yaşadık.

Bununla birlikte, Hyunjin’in geçmişteki olgunlaşmamış ve uygunsuz davranışlarından zarar gören kişiler olduğu doğrudur ve Hyunjin de şu anda geçmiş davranışlarından derinden pişmanlık duymaktadır ve bu nedenle, en içten özürlerini sunmak için eski sınıf arkadaşlarıyla şahsen bir araya geldi.

Hyunjin’in eski sınıf arkadaşlarına samimi bir şekilde edilen özrü kabul ettikleri, sorunu barışçıl bir şekilde çözmeye istekli oldukları ve Hyunjin’in gelecekteki işlerine destek olacaklarını söyledikleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

Bu vesileyle, iletişim kuramadığımız eski sınıf arkadaşlarımızdan ve geçmişte Hyunjin’in sözlerinden zarar gördüklerini düşünenlerden de özür dilemek için kullanmak istiyoruz.

Hyunjin geçmiş davranışlarından kurtulmaya ve daha iyi biri olmaya karar verdi ve JYP Entertainment olarak ayrıca sanatçılarımıza ahlaki yollarında rehberlik etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Son olarak, internette daha fazla yanlış söylenti veya spekülatif gönderi yaymaktan kaçınmanızı rica ediyoruz ve sanatçı / stajyer seçim sürecimizin geçmişte kötü bir şekilde gerçekleştirdiğimiz yönlerine daha fazla dikkat göstereceğimize söz veriyoruz. Teşekkür ederim.”

Orjinal Metin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu