K-Magazin

TWICE’ın Yeni Comeback MV Seti Bir Yayıncı Tarafından Yanlışlıkla Sızdırıldı

Popüler Koreli Twitch yayıncısı Jinnytty açık hava yayınlarıyla tanınıyor bu yüzden izleyicileri meşhur bir tesiste yayın yaparken hiç bir şeyden şüphelenmediler. Ancak Jinnytty yayın yaparken TWICE’ın yeni MV setiyle karşılaştığında izleyiciler adeta şok oldular.

TWICE’ın “I Can’t Stop Me” ve son albümü Eyes Wide Open’ı yayınlamasının üzerinden altı ay geçti, JYP Entertainment grubun bu yıl Haziran ayında geri dönüş yapacağını onayladığında ONCE’lar mutlu oldular. Şirket geri dönüş haberlerini doğruladı ve Güney Kore’nin en büyük adası olan Jeju Adası’nda MV çekimini yaptıklarını açıkladı.

Jinnytty son yayınında izleyicilere popüler bir tatil beldesi olan Jeju Adası’nı göstermeye karar verdi. Ancak, oraya vardığında set ekibi tarafından durduruldu.

Kısa bir konuşmadan sonra Jinnytty, TWICE’ın şu anda sette olduğu konusunda bilgilendirildi. Daha da şaşırtıcı bir şekilde yayıncı, JYP Entertainment’ın tüm tesisi bir müzik videosu çekimi için kiraladığını öğrendi.

Arkadaşlar sanırım TWICE şu anda burada… Şaka yapmıyorum. MV çekimi yapıyorlar ve bu yüzden tüm tesisi kiralamışlar.

Jinnytty

Söz konusu tatil yeri, deniz kıyısının hemen yanında bulunan lüks bir tatil köyü olan LOTTE Hotel Jeju adlı bir tesis. LOTTE Hotel Jeju, şu anda her biri gecelik ortalama 450 ABD doları olan 500 odaya sahip, bu nedenle şirketin müzik videosu seti için yüz binlerce dolar harcamış olması muhtemel.

Jinnytty, Twitch yayınında çekim yerini ufak bir kesit olarak gösterirken, tesisin fotoğrafları tesisin ne kadar inanılmaz bir yer olduğunu gösteriyor.

Tropikal temalı açık alan, birkaç yüzme havuzuna, palmiye ağaçlarına ve akşamları altın rengi ve mor aydınlatmaya sahip.

Kabanaların, yel değirmenlerinin ve yapay kaya oluşumlarının ötesinde otel, okyanusun güzel bir manzarasına da sahip.

Bunlardan yola çıkarak şunu söyleyebiliriz ki TWICE’ın yeni şarkısı yaz temalı bir şarkı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu