K-Magazin

Para Biriktirmek İçin Asla Kahve Ve Sigara İçmediğini İtiraf Eden Ünlü

Sadece içmekten ve sigaradan değil, her kuruşunu kurtarmak için kahveden de vazgeçen bir yıldız var.

Karısının çok önemsediğinden endişelenmesine rağmen, tasarruflu ruhu sayesinde Seul’de 30 metrekare olan bir apartman dairesinde yaşadığı için çok memnundu.

Kanal A’nın 19’unda yayınlanan “The Hard Couple” filminde komedyen Hwang Young-jin ve karısı Kim Da-som yer aldı.

O gün Hwang Young-jin’in “tuzlu” yönünü ortaya çıkaran Kim Da-som endişeliydi ve “Hwang Young-jin’in genellikle para biriktirdiği için yaşamaktan mutlu olacağını sanmıyorum ve sanırım depresyonda” dedi.

Ama Hwang Young-jin dedi ki, “Hiç depresyonda değilim ve çok mutluyum. Karım evlendiğimden beri en iyi arkadaşım.” Daha ilginç bir şey olursa gideceğim, ama oynamaktan zevk alıyorum en çok çocuklarımdan.” diyerek ailesine olan sevgisini dile getirdi.

Kim Da-som, “Çocuklar pahalı bir dondurma dükkanına gidip dondurma için 700 won’a dondurma alıyorlar” dedi. Yıl dönümlerinde bana her zaman hediyeler alıyor ve onlara çok para harcıyor, bu yüzden dışarı çıkıyor ve sadece fincan erişte yiyor. Hwang Young-jin kendisi için fazla cimri.

“Hwang Young-jin’in benzin dışında kendine harcayacak parası yok” dedi. “Kahve içmiyorum, sigara içmiyorum” diye ekledi sunucuları şaşırttı.

Yapım ekibinin yemeğe para harcayıp harcamayacaklarını soran Hwang Young-jin, “Yemek masrafları mı? Aralıklı oruç tutuyorum.” Dedi.

Kim Da-som, Hwang Young-jin’in sinsiliğine içini çekti ve Hwang Young-jin, “Mutluysam, bu bir tasarruf” dedi.

Kim Da-som, “Karım hiç mutlu değil” dedi. Hwang Young-jin 43 yaşında, bu yüzden sağlığını düşünmesi gerekiyor. “Ya daha sonra sağlığıma zarar verirsem?” Hwang için içtenlikle endişelendim.

Ancak, Kim Da-som’un endişelerine rağmen Hwang, “Sağlıklı olmak için insanların fakir olması gerektiği söyleniyor.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu