K-Drama

D-2 ‘The Moon-Rising River’ Ve Kim So-hyun X Nani Woo’yu Yeniden Bir Araya Getirebilir Miyiz?

“The Moon-Rising River”‘ın finaline sadece son iki bölüm kaldı

*Son bölüme kadar sadece iki bölüm kaldı, “ay-yükselen nehir” ne tür bir sonla karşılaşacak?

KBS 2tv’nin Pazartesi-Salı draması “The Moon-Rising River”, Prenses Pyeonggang (Kim So-hyun tarafından oynanan) ve general Ondal (Nine-Woo tarafından oynanan) hakkında tarihe geçen ve dinamik gelişimi için izleyicilerden olumlu eleştiriler alan bir füzyon tarihi drama romantizmidir.

Prenses Pyeonggang ve General Ondal’ın hikayesinin büyük çerçevesini takip ederken, hikayenin boş kısımları yeni hikayelerle dolduruluyor. Bu yüzden izleyiciler, tarihin kaydının trajik bir sona işaret etmesine rağmen mutlu bir son bekliyorlar. Sadece iki bölüm kaldığında, birçok insan “Ayın doğuşu Nehri” nin ne tür bir hikaye anlatacağına çok dikkat ediyor. İkinci bölümde ne olacak?

* Pyeonggang X Ondal, tekrar birlikte olabilir miyiz?

Pyeonggang ve Ondal ayrıldılar çünkü birbirlerinin iyi bir servet olduğunu biliyorlardı, ama birlikte zor bir yoldan yürümek zorunda olduklarını biliyorlardı. Ancak, birbirinden ayrılan ama yine de birbirlerini özleyenlerin görüntüleri izleyicilerin kalbini incitti. Pyeonggang şu anda Ondal’I kardeşi Kral Yeongyang’ ın (Kwon Hwa-woon) onu savaşa gönderme planına karşı koruyor. Ondal ayrıca karısı Yoo sa-sa’yı (Hwang Young-hee tarafından oynanan) kaybettiğinden beri bir daha bıçak tutmamaya karar verdi. İkisinin birlikte olması için Ondal kılıcı tutmalı ve ikisinin kaderine ne olacağına dikkat çekilmelidir.

*Goguryeo Kralı Yeongyang vs Silla Kralı Jinheung, yarışmanın sonu nedir ?

“Ay yükselen nehir” Goguryeo Kralı Yeongyang (Kwon Hwa-woon) ve Silla Kralı Jinheung (Kim Seung-soo) dönemi ile ilgilenir. Her iki Kral da tarihte kaldıkça, topraklarını genişletme arzuları rakamlar arasındaki çatışmada önemli bir faktör olarak kullanılıyor. Dikkat, Goguryeo ve Silla arasındaki Adansung üzerindeki çatışmaya odaklanıyor. Kral Yeongyang, aslen Goguryeo’nun ülkesi olan Adansung’u Silla’dan almak için bir savaşa hazırlanıyor. Adanseong Kalesine sahip olan Goguryeo ve Silla arasındaki çatışma nasıl sona erecek? Bu yarışmanın sonunu merak ediyorum.

*Silla’ya taşınan Gogun ve Haemoyong’un kaderi nedir?

Goguryeo ve Silla arasında bir çatışma var ve Go Geon (Lee Ji-hoon tarafından oynanır) ve Hae Mo-yong (Choi Yoo-hwa tarafından oynanır) var. Goguryeo’da Silla için bir casus olarak yaşayan Haemo-yong, bir isyana neden olan Gogun’u kurtarmak için birlikte Silla’ya taşındı. İkisi daha sonra Silla’nın elçileri olarak Goguryeo’ya geri transfer edildi. Goguryeo’yu kışkırtmaya ve ölümle savaşın tohumları olmaya çalıştılar, ancak Gogun’u kurtarmaya çalışan Haemo-yong için çifte ajan olarak hareket ederek krizden kaçtılar. Bu iki adam, kitapta taşıdıkları Silla’nın anlamını bile reddettikten sonra Silla’ya güvenli bir şekilde geri dönebilecek mi? Ayrıca, ziyaretleri Goguryeo ve Silla’yı nasıl etkileyecek? Dikkat Gogun ve Haemoyong’un kaderine odaklanıyor.

“Moonrise River” In 19. bölümü saat 9:30’da saat 19’da yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu