Editörün Seçimi

BTS Üyeleri Dünyadaki Herhangi Biriyle Çıkabilselerdi Kiminle Çıkarlardı?

İşte ideal tipleri

Jin

Jin’in ideal sevgilisi, yavru köpek gibi bir yüze ve köpek yavrusu gibi bir kişiliğe sahip olmalı. Aynı zamanda mükemmel yemek pişirme becerilerine sahip olmalı, bu da büyük iştahıyla tanındığı için çok mantıklı. Ayrıca onun nazik olmasını ve ona bakmasını istiyor.

Geçmişte ideal tipine benzeyen bir aktris bile seçti: Scarlett Johansson.

Suga

Suga, ideal sevgilisinin kendisine benzeyen birinin olmasını istiyor. Bilge, hip-hop ve rap’i seven birini istiyor. Ayrıca sakin ve anlayışlı bir kişiliğe sahip birini arzuluyor.

J-Hope

J-Hope’un ideal sevgilisi, okumayı seven, başkalarıyla ilgilenen ve harika yemek pişirme becerilerine sahip olmalıdır Gelecekteki sevgilisinin kendisini desteklemesini ve her zaman sadece ona bakmasını ve onu düşünmesini istiyor.

RM

RM’nin ideal sevgilisi hem akıllı hem de kadınsı olmalı. Ayrıca seksi ve güzel bir sese sahip olmalı. Sade bir beyaz tişört, kot pantolon ve kırmızı converse ayakkabı gibi rahat kıyafetler içinde hoş görünmeli.

Boy söz konusu olduğunda, onun gibi uzun olsaydı hoşuna giderdi. Sevgilisinin sık sık sigara içmesini ya da bara gitmesini istemiyor.

Jimin

Jimin’in ideal sevgilisi iyi bir kişiliğe sahip olmalı. Sevimli bir görünüme sahip hoş biri istiyor. Sevgilisinin kendisinden daha kısa olmasını da tercih ediyor. Aklında bu özelliklere benzer biri olmamasına rağmen, bir gün doğru kişi ortaya çıkacaktır.

Taehyung

Taehyung, soğuk görünen ama aslında sıcak bir kalbi olan birini tercih ediyor. Ayrıca gelecekteki sevgilisinin ailesine karşı nazik ve saygılı olmasını istiyor. Geçmişte parasını yönetmesine yardım edebilecek birini istediğini açıklamış ve şakayla karışık bir şekilde, eğer parasını boşa harcarsa, sevgilisinin kendisine vurması gerektiğini söylemişti.

Günün sonunda kendisine sıcak çikolata yapabilecek birini istiyor. Kaya Scodelario’yu ideal tipine benzer bir oyuncu olarak gösterdi.

Jungkook

Jungkook’un bir kız arkadaşta tercih ettiği özellikler arasında sağlıklı bir vücuda sahip, sıkı kasları ve güzel bacakları olan, ancak aynı zamanda çok zeki biri de vardır. Ayrıca şarkı söylemede ve yemek pişirmede harika birini istiyor. Jungkook, çok rekabetçi olduğu için kendisi kadar rekabetçi birini isteyeceğini de açıkladı. Gelecekte ki sevgilisinin kendisinden kısa olmasını istiyor.

Geçmişte IU ve Emma Watson’ın ideal tipine benzer olduğundan bahsetmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu