Editörün SeçimiK-Medya

Yıldızlardan Çocuk Bayramı’nı Kutlamak İçin Bağışlar

Öncelikle BTS üyesi J-Hope, denizaşırı çocuklara 100 milyon won bağışta bulundu. J-Hope’un bağışı, Tanzanya çocuk şiddetini önleme projesini desteklemek için kurulan One Stop Center tarafından finanse edilecek.

J-Hope, “Dünyanın dört bir yanında birçok insan Corona 19’dan muzdarip.” Diyerek, “Kör noktadaki denizaşırı çocuklara sıcak bir paylaşım ulaştırılması umuduyla yerli çocukların desteğini takiben yurtdışındaki çocuklara sponsor oluyoruz” dedi.

Oyuncu Kim Go-eun, Seul Ulusal Üniversitesi Çocuk Hastanesine 50 milyon won bağışladı. Hastaneye yapılan bağışlar, maddi yük nedeniyle tedaviyle boğuşan düşük gelirli hastalar için kullanılıyor.

Kim Go-eun, “Umarım genç arkadaşların bir an önce okula gidebilecekleri ve arkadaşlarıyla buluşabilecekleri gün gelir. Umarım küçük yardımımın da bir yardımı olur.”

Şarkıcı ve aktris Suzy, geçen ay Çocuk Bayramı münasebetiyle Mutluluk Paylaşım Derneği’ne 100 milyon won bağışta bulundu. Suzy’nin bağışı, kreşteki çocukları ve bakıma muhtaç çocukları desteklemek için kullanılacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu