K-DramaK-MedyaUncategorized
Trend

Çaylak Oyuncu Choi Bo-Geun, ‘High Class’ Dizisinde Rol Alacak

9 Nisan’da Ajans, yeni oyuncu Choi Bo-geun’un tvN’nin yeni dizisi ‘High Class’ta (Yönetmen Choi Byung-gil, senaryo Hyun-jung) rol aldığını bildirdi.

‘High Class’, Kore’deki en iyi % 0,1’lik kısımdaki kadınların mükemmel yaşamlarının arkasındaki yalan ve ikiyüzlülüğün tehlikeli ve gizli gizemini anlatıyor.

Choi Bo-geun, Kim Soo-hyun, Seo Ye-ji ve Kim Sae-ron’un ait olduğu GOLDMEDALIST’in yeni bir aktörü ve eski bir idol stajyeri.

Chun Bo-geun (23 Ağustos 2002 doğumlu) Güney Koreli bir aktördür. İlk olarak 2008’de bir KTF reklamında dikkat çekti , ardından 2009’da çocuk oyuncu olarak kariyerine başladı . Chun, Hello Ghost (2010) ve The Grand Heist (2012) filmlerinde rol aldı.

Choi Bo-geun, ‘High Class’ta süper lüks uluslararası bir okul olan Nam Ji-seon’un (Kim Ji-su tarafından canlandırılan) oğlu Lee Jun-mo rolünü oynayacak.

Oyunda Lee Jun-mo, her şeye müdahale etmeye ve kontrol etmeye çalışan annesine karşı güçlü bir tepkiye sahip bir karakterdir. Mükemmeliyetçi bir annenin duygularını harekete geçiren bir karakter olarak Choi Bo-geun, yalnız ve dengesiz bir genci tasvir ederek gerginliğe ilham verecek.

Oyuncular Jo Yeo-jung, Kim Ji-soo, Ha Jun, Park Se-jin ve Gong Hyun-joo, ‘High Class’ta yer alıyor ve bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu