K-Magazin

EXO’dan Baekhyun Yaklaşam Askerlik Kaydı ve Solo Geri Dönüş Üzerindeki Etkisi Hakkında Konuşuyor

26 Mart’ta, EXO’dan Baekhyun, yakında askere alınmaktan ve yaklaşan solo geri dönüşündeki etkisinden bahsettiği bir Instagram Canlı yayını düzenledi.

Yayın sırasında, yaklaşan albümü “Bambi” nin neden net resmi promosyonlara sahip olmayacağını açıkladı. “Bu, çözülemeyecek bir şey,” dedi. Size bundan bahsetmek istedim. Mart başında mı söylemem gerektiğini mi yoksa daha sonra mı söylemem gerektiğini çok düşündüm. Mart sonu, askere alınmamı geri alabileceğim son tarih. Bu nedenle Nisan için hiçbir şey planlanmadı.

“Hiçbir şey hazırlanmadığında hepinizden beni beklemenizi istemenin doğru olup olmayacağından emin değildim. Aldığım tüm sevgiyi mutlulukla ödeyeceğimi söyledim. Önceden bu haberle heyecan yaratmak istemedim, bu yüzden yeni solo albüm için çok çalışmaya ve fikrimi planlama sürecinden müzik videosu çekimine dahil etmeye odaklandım, böylece insanlara ne istediğimi gösterebilecektim. göstermek.”

“Burada olmasam bile, YouTube’da ve diğer yerlerde yayınlanacak birçok içeriği önceden filme aldık. Çok geç duyurduğum için insanlar hayal kırıklığına uğrayabilir, ama tek bir niyetim vardı. Önceden hazırlanmanız gerektiğini hissettirmek istemedim. Sonsuza dek ayrı kalmayacağız. “Hemen döneceğim” gibi olmasını istedim.

O, “Bunu paylaşırken kalbim ağır geliyor. Bir süredir burada olmasam bile, yokluğu olabildiğince hissetmemeniz için sizi bekleyen pek çok şey var, o yüzden şimdi üzülmeye başlamayalım.

Baekhyun’un yeni solo albümü “Bambi” 30 Mart’ta saat 18: 00’de piyasaya sürülecek. KST.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu