K-Drama

Lee Seung Gi, “Mouse”da Gizemli Aurasıyla Heyecanı Arttırıyor

TvN’nin Çarşamba-Perşembe dizisi “Mouse” da Lee Seung Gi hakkında şüpheli bir şey var!

“Mouse”, Jung Ba Reum (Lee Seung Gi) adında masum ve dürüst bir polis memuru ve ailesini öldüren seri katilden intikam almaktan başka hiçbir şeye inanmayan Go Moo Chi (Lee Hee Joon) adında sert bir dedektif hakkındadır. İki ekip, kötü bir psikopat avcının izini sürer.

Spoilerlar

Önceki bölüm, Jung Ba Reum’un kaçırılan çocuğun karşısına çıkması ile izleyicileri şok etti, bu da dost canlısı polis memurunun göründüğünden daha fazla olduğunu ima etti.

Yeni yayınlanan fotoğraflar bu karakter hakkındaki şüpheleri artırıyor. Fotoğraflarda Jung Ba Reum, gece geç saatlerde gizemli bir adamla tanışır. Jung Ba Reum bir yandan koltuk değneğini tutarken, diğer yandan kalın bir zarf tutuyor. Miğferli bir adam belirir ve Jung Ba Reum zarfı ona uzatır. Kimsenin onu görmediğinden emin olmak için etrafına bakar ve arkada kalan adamın motosikletiyle uzaklaşmasını izler. Sonra karanlık gözleri olan birini arar ve gerçek doğası hakkında şüphe uyandırır.

Lee Seung Gi, her sahnede her şeyi sergilediği için dizi setinde çalışanlardan övgü alıyor. Bu sahneyi çekeceği gün erkenden çekim alanına geldi, senaryoyu incelerken karakterinin duyguları üzerine kafa yordu, yapımcı yönetmen (PD) Choi Joon Bae ile pozisyonlarını gözden geçirdi ve herkese samimi bir şekilde pozitif enerji verdi. . Koltuk değneğini kullanırken aynı şekilde yürümek rahatsız edici olsa da, parlak bir enerjiyle film çekimini çabucak bitirdi.

Yapım ekibi, “Dördüncü bölümde şok edici bir son veren Lee Seung Gi, bu bölümde de harika bir iş çıkaracak. Beşinci bölüm, aradıkları yırtıcı hayvan hakkında başka bir ipucu paylaşacak. Lütfen akıl yürütmenin eğlencesini en üst düzeye çıkaracak 17 Mart’ta yayınlanacak olan bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekleyin. “

“Mouse” un beşinci bölümü 17 Mart saat 22: 30’da yayınlanıyor. KST.

Şimdi ‘Mouse’ izle!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu