K-Magazin

Oh Sang-jin, Park Ha-sun’un Sözleri Karşısında Şok Oldu

28 Ağustos’ta yayınlanan MBC’nin eğlence programı “Point of Omniscient Interference”da Park Ha-sun, menajeri Kim Myung-hyun ile en iyi arkadaşı Kim So-young’un kitapçısını ziyaret etti.

Park Ha-sun, Seul’e yeni gelen menajer Kim Myung-hyun için sıcak bir yeri ziyaret etti. Sabah radyo yayınını tamamladıktan sonra Park Ha-sun, Mangwon-dong’u ziyaret etmeyi ve Mangridan’ın sıcak yerini ziyaret etmeyi önerdi.

Mangwon Market’i ziyaret ettikten sonra ikili, Oh Sang-jin ve Kim So-young tarafından işletilen bir kitapçıya uğradı. Park Ha-sun ve Kim So-young’un kocalarıyla aralarındaki yaş farkının sekiz olması gibi ortak bir yanı vardı.

Özellikle Park Ha-sun ve Kim So-young’un benzer sesleri var. Park Ha-sun, “Sesini duyduğumda buna benziyor.” dedi ve ekledi, “Şaşırdım.”.

İkisinin ortak bir yanı vardı, küçük çocuk yetiştiren çalışan anneler ve konuşma konusu doğal olarak akıyordu. Son sınıf öğrencisi olan Park Ha-sun’a yaşadığı zorluklardan bahseden Kim So-young, “Oh Sang-jin kızını çok seviyor.” dedi.

“Ben kötü adamım. Kim So-young kızına televizyon izlememesini söylediğinde, o uzaktan kumandayla kocasına koştu ve Oh Sang-jin, Hemen açıyorum. Onlara atıştırmalıklar da veriyoruz.”

Park Ha-sun Oh’u şaşırttı, “Bu…”, “Evdeki kocalar birbirine benziyordu.” herkes kahkahalara boğuldu ve Park Ha-sun’u anladı.

Kim So-young, “Kızınız ve babanız arasındaki bu ilişki kaç yaşında?” Park Ha-sun yanıtladı, “Eğer beş yaşındaysan.” Oh Sang-jin, sadece iki yıl kaldığını duyunca şok oldu ve bir süreliğine kaskatı kesildi, ama kısa sürede aklını başına topladı ve “Bugünün tadını çıkaracağım.” dedi.

Kaynak
iMBC News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu