K-Magazin

Kim Je-deok İlk Kez Okula Gitti

Poppin Hyun-joon ve Yoon Ju-man’ın ailesinin günlük yaşamları, 28’inde yayınlanan KBS 2TV eğlence programı “Men Who Live in Life 2. Sezon” ve altında yayınlandı.

Daha önce, iki kez olimpiyat okçuluk şampiyonu olan Kim Je-deok’un hikayesi “House Man” aracılığıyla anlatılmıştı. Olimpiyatlardan sonra Kim Jae-deok’un günlük hayatı ortaya çıktı.

Son yayında 6 yaşından beri kendisini yetiştiren büyükannesine boynuna altın madalya takacağına söz veren Kim Je-deok, Japonya’dan döndüğü gibi büyükannesinin kaldırıldığı bir bakım hastanesini ziyaret etti ve altın madalyayı kısa sürede boynuna taktı.

O gün, Kim Jae-deok bir lise öğrencisi olarak günlük hayatına geri döndü. Otobüsten alkış alan Kim Je-deok, bu yıl ilk kez okula gitti. Ayrıca ilk defa sınıfa gidiyordu.

Kim Je-deok, “Henüz sınıf arkadaşlarımın isimlerini bile bilmiyorum.” dedi. Yavaş yavaş birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Kim Je-deok okula gelirken, sınıf öğretmeni ve önceden gelen sınıf arkadaşları sadece Kim Je-deok için sürpriz bir parti hazırladı. Okulu garip olacak bir arkadaş için düşünülmüştü.

Kim Je-deok sınıfa geldiğinde, sınıf arkadaşları adını bağırarak karşıladı, ardından öğretmenlerden ve arkadaşlarından imza talep etti. Kim Je-deok, öğrenci olarak geri döndüğü için garip ve mutluydu.

Kim Je-deok, sınıf arkadaşlarından gelen sorularla bombalandı. Bir arkadaş doğrudan “Askerden muaf tutulma konusunda ne hissediyorsun?” Diye sorduğunda. Kim Jae-deok, “Finallere gittim ve çok düşündüm. Podyuma çıkana kadar unuttum ama madalya bana onu hatırlattı. Ama çok güzeldi.” dedi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
KBS News

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu