K-Magazin

Kim Je-deok İlk Kez Okula Gitti

Poppin Hyun-joon ve Yoon Ju-man’ın ailesinin günlük yaşamları, 28’inde yayınlanan KBS 2TV eğlence programı “Men Who Live in Life 2. Sezon” ve altında yayınlandı.

Daha önce, iki kez olimpiyat okçuluk şampiyonu olan Kim Je-deok’un hikayesi “House Man” aracılığıyla anlatılmıştı. Olimpiyatlardan sonra Kim Jae-deok’un günlük hayatı ortaya çıktı.

Son yayında 6 yaşından beri kendisini yetiştiren büyükannesine boynuna altın madalya takacağına söz veren Kim Je-deok, Japonya’dan döndüğü gibi büyükannesinin kaldırıldığı bir bakım hastanesini ziyaret etti ve altın madalyayı kısa sürede boynuna taktı.

O gün, Kim Jae-deok bir lise öğrencisi olarak günlük hayatına geri döndü. Otobüsten alkış alan Kim Je-deok, bu yıl ilk kez okula gitti. Ayrıca ilk defa sınıfa gidiyordu.

Kim Je-deok, “Henüz sınıf arkadaşlarımın isimlerini bile bilmiyorum.” dedi. Yavaş yavaş birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Kim Je-deok okula gelirken, sınıf öğretmeni ve önceden gelen sınıf arkadaşları sadece Kim Je-deok için sürpriz bir parti hazırladı. Okulu garip olacak bir arkadaş için düşünülmüştü.

Kim Je-deok sınıfa geldiğinde, sınıf arkadaşları adını bağırarak karşıladı, ardından öğretmenlerden ve arkadaşlarından imza talep etti. Kim Je-deok, öğrenci olarak geri döndüğü için garip ve mutluydu.

Kim Je-deok, sınıf arkadaşlarından gelen sorularla bombalandı. Bir arkadaş doğrudan “Askerden muaf tutulma konusunda ne hissediyorsun?” Diye sorduğunda. Kim Jae-deok, “Finallere gittim ve çok düşündüm. Podyuma çıkana kadar unuttum ama madalya bana onu hatırlattı. Ama çok güzeldi.” dedi.

Kaynak
KBS News

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu