K-Magazin

Kim Je-deok, Favori İdolü Choi Yoo-jung İle Tanıştı

Poppin Hyun-joon ve Yoon Ju-man’ın ailesinin günlük yaşamları, 28’inde yayınlanan KBS 2TV eğlence programı “Men Who Live in Life 2. Sezon” ve altında yayınlandı.

Daha önce, iki kez olimpiyat okçuluk şampiyonu olan Kim Je-deok’un hikayesi “House Man” aracılığıyla anlatılmıştı. Olimpiyatlardan sonra Kim Jae-deok’un günlük hayatı ortaya çıktı.

Son yayında 6 yaşından beri kendisini yetiştiren büyükannesine boynuna altın madalya takacağına söz veren Kim Je-deok, büyükannesinin kaldırıldığı bir bakım hastanesini ziyaret etti ve altın madalyayı kısa sürede boynuna taktı.

O gün, Kim Jae-deok bir lise öğrencisi olarak günlük hayatına geri döndü. Otobüsten alkış alan Kim Je-deok, bu yıl ilk kez okula gitti. Ayrıca ilk defa sınıfa gidiyordum.

Kim Je-deok, “Henüz sınıf arkadaşlarımın isimlerini bile bilmiyorum” dedi. Yavaş yavaş birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Kim Je-deok okula gelirken, sınıf öğretmeni ve önceden gelen sınıf arkadaşları sadece Kim Je-deok için sürpriz bir parti hazırladı. Okulu garip olacak bir arkadaş için düşünülmüştü.

Kim Je-deok sınıfa geldiğinde, sınıf arkadaşları adını bağırarak karşıladı, ardından öğretmenlerden ve arkadaşlarından imza talep etti. Kim Je-deok, öğrenci olarak geri döndüğü için garip ve mutluydu.

Kim Je-deok, sınıf arkadaşlarından gelen sorularla bombalandı. Bir arkadaş doğrudan “Askerden muaf tutulma konusunda ne hissediyorsun?” Diye sorduğunda. Kim Jae-deok, “Finallere gittim ve çok düşündüm. Podyuma çıkana kadar unuttum ama madalya bana onu hatırlattı. Ama çok güzeldi.”

Aynı gün, dövüşçü okçu Kim Je-deok ile en sevdiği idolü Weki Meki’den Choi Yoo-jung arasındaki heyecan verici buluşma da tasvir edildi.

Bu gün Kim’in mezun olduğu okulda, Kore’ye iade edilen iki altın madalya için muhteşem bir etkinlik düzenlendi. Oditoryumda düzenlenen resmi karşılama töreninde, Kim Je-deok’un büyük bir hayranı olduğunu açıklayan kız grubu Weki Meki Choi Yoo-jung, haber vermeden sürpriz konuk olarak göründü.

En sevdiği idolle gözlerinin önünde bizzat tanışan Kim Je-deok, “Olimpiyatlardan daha gerginim.” dedi.

Utangaç ve göz teması bile kuramayan saf bir lise öğrencisi olan Kim Je-deok’un aksine, her zamanki neşeli “dövüşme” bağırmasının aksine, kendimi saf bir lise öğrencisi gibi hissettirdi.

Kaynak
KBS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu