K-Magazin

Super Junior’dan Heechul, Eski Wonder Girls Üyesi Sohee’ye Olan Hayran Sevgisini Dile Getirdi

KBS Joy’un varyete programı ’20th Century Hit Songs’un 27 Ağustos yayınında, şovun oyuncuları “her şeyi tek başına yapan şarkıcı-söz yazarlarının hit şarkıları!” teması altındaki sıralamalara baktı. JY Park 3. oldu ve “Swing Baby” şarkısının performans videosu oynamaya başladı. Oyuncular JY Park’ı şarkının melodisi ve sahne performansı için övdüler. Ancak, odak noktası JY Park’ın yetenekli bir şarkıcı-söz yazarı olarak becerilerini övmek olsa bile, Heechul, eski Wonder Girls’ Sohee’ye karşı mini bir ‘fanboy anı’ yaşamaktan kendini alamadı.

Wonder Girls’ün “Tell Me” de dahil olmak üzere JY Park tarafından bestelenen müzikleri yayınlayan sanatçıların çeşitli performans videoları gösterildi. Şarkının Sohee’nin ünlü “Omona” kısmı geldiğinde, Heechul heyecanlandı. “Bu kısım gerçekten ünlü bir kısım. O gif hala bende duruyor.” dedi. Heechul ayrıca Wonder Girls’ün hayran kafesinde ‘King Wang Jjang Dumpling Team Ahn So Hee’ (‘킹왕짱 만두파 안소희’) takma adını kullanarak yazdığını açıkladı.

Ayrıca eğlence sektöründe çok fazla arkadaşı olduğu bilinen Heechul, şaşırtıcı bir gerçeği de ortaya çıkardı. “Sohee ile hala yakın değilim. O sonsuza kadar benim yıldızım olacak.” diye itiraf etti.

Yoluyla
Allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu