Uncategorized

SEVENTEEN’den Hoshi Grupla Dinamiği, Şarkı Yazmak ve Daha Fazlası Hakkında Konuştu

SEVENTEEN’den Hoshi, Allure dergisi için karizma yayıyor!

Fotoğraf çekimini izleyen röportajda Hoshi, sanatçı olarak kariyerinden bahsetti. Yeni HYBE binasıyla ilgili olarak Hoshi, “Uygulama odaları ve stüdyolar var, bu yüzden gerçekten rahat çünkü binanın içinde her şey halledilebilir. Ortam gerçekten çok iyi. Pratik odası da çok büyük.”

Sanatçı, “Fotoğraf çekimlerinden gerçekten zevk alıyorum. Çok eğlenceli. Ben bir hiçim, ama beni güzelce çekiyorlar ve beni güzelleştiriyorlar. Kıyafet, fotoğraf, saç ve makyajı çok iyi yapıyorlar. Eğlenceli çünkü ben ben değilmişim gibi geliyor.” Röportajcı hala Hoshi’ye çok benzediğini söyledi ve idol buna yanıt verdi, “Her zamankinden farklı yeni bir ben yaratıyorlar.”

Fotoğraf çekimleri ve performansların yanı sıra Hoshi, şarkı üretmekten keyif aldığını paylaştı. “Sesimi kaydetmekten ve duymaktan keyif alıyorum. Aramızda YouTube içeriği çekmek de gerçekten eğlenceli. Sanki bir varyete şovu çekiyormuşuz gibi geliyor.” Hoshi, YouTube varyete programı “Going SEVENTEEN”den “Don’t Lie” dizisini izlemenizi tavsiye etti.

Görüşmeyi yapan kişi, görüşme sırasında videolardaki hareketlerinden farklı göründüğünü söylediğinde Hoshi, “Bu benim özgün kişiliğim. Ancak, üyelerle birlikteyken o yanım ortaya çıkıyor. Üyelerle birlikteyken gerçekten dürüst oluyorum. Büyük bir grup olduğumuz için birlikte olduğumuzda kendi benzersiz havamızı yayarız.” Üyelerin, ekran zamanı hepsi için önemli olduğu için fazla konuşmayan diğer üyelere nasıl dikkat çektiklerini açıklamaya devam etti. Hoshi, “Samimi bir konuşma yaptığımızda hepimiz ciddiyiz. Ancak bu 13 sessiz üyeyi tek bir yerde topladığınızda beagle gibi oluyoruz. Herkesin komik olmak için çok fazla arzusu var. ”

Grup promosyonları ve solo promosyonlar arasındaki farklarla ilgili olarak Hoshi, uyumu korurken her bir üyeyi grup performanslarında sergilemek için ellerinden geleni yaptıklarını paylaştı. “13 üyeyle, üyelerin sırayla öne çıkması gereken birçok hareket ve oluşum var, ancak solo performanslarda sadece merkezde kalmam gerekiyor ve dansçılar beni takip ederken hareket ediyorlar. resmi tamamlayın, böylece bu yön en farklı olanıdır.” Hoshi, “‘Spider’ı kendi başıma gerçekleştirdikten sonra, ‘Ah, üyelere çok fazla güveniyorum’ fark ettim. Ön kayıt için yalnız olmam gerekse de üyeler özel ‘M Countdown’ sahnesinde ziyarete geldiler, bu yüzden güven verici hissettim.”

SEVENTEEN üyesi ayrıca “Spider” in kendi kendini karantinaya aldığı zamanını nasıl temsil edebileceğinin altını çizdi. “Amerika turu sonrası eve geldikten sonra tüm turlar iptal edildi. Dome turu iptal edildi ve planlanan tüm aktiviteler yaklaşık iki hafta ertelendi, bu yüzden ilk kez moralim bozuk ve bunalımdaydım. Bu yüzden odamda kalırken aradan pek keyif alamadım.” Devam etti, “Performans yapmayı bu kadar çok sevdiğim halde performans sergileyemediğim için moralim bozukken, tesadüfen YouTube’da konser videomuzu gördüm ve sonunda Carats’ın [SEVENTEEN’in hayran kulübünün] durmadan şarkımızı söylediğini gördüm. Ağladım.”

“Gerçekten çok mutlu oldum. Karşılık beklemeden bizi seviyorlar. Bunun için gerçekten minnettardım, bu yüzden sesimi sergilemeyi düşündüm çünkü bu süre daha uzun sürebilir.” Hoshi, “Üyemiz Woozi her zaman stüdyoda. Geçen yıl en az 10 şarkı yaptım, sık sık takılıp ‘Ji Hoon [Woozi’nin adı], bana bir şarkı yaz. Bana şarkı yapmayı öğretebilir misin?’”dedi.

Sanatçı, bir mixtape yayınlamanın avantajının, iyi bir performans sergilemenin yükünü hala hissetse de, iyi bir puan almanın yükünü hissetmemesi olduğu düşüncesinin altını çizdi. Hoshi, performansından memnun olduğunu belirterek, “Bence daha iyisini yapabilirim. Bu şok edici olabilir, ancak ilk çıkışımdan bu yana altı yıldır ilk kez, şarkı sözlerini müzik videosundaki bir şarkının tamamıyla dudak senkronize ederken çekildim. Şimdiye kadar sadece burada ve orada parçalar yaptım. Bunu ilk kez o zaman yaşadım, bu yüzden zihinsel bir çöküş yaşadım. Dans ederken şarkı söylersem sözleri hatırlarım, ama dururken şarkı söylerken sözlerini hatırlayamadım. Bunu ilk kez yaşıyordum.”

Kaynak: Soompi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu