Uncategorized

TXT, İlk Hayran Şarkılarını Yazma Konusunda Düşüncelerini Paylaştı

TXT, 1st Look dergisinin bu ayki sayısının kapak modeli!

Üyelerin her biri bir üniversite kampüsünde farklı etkinlikler gerçekleştirirken Polo Ralph Lauren örgü kazaklar, gömlekler ve beyzbol şapkaları giydiriyor.

Fotoğraf çekimini izleyen röportajda Taehyun, yeni repackage albümleri “The Chaos Chapter: FIGHT OR ESCAPE”deki ilk hayran şarkıları “MOA Diary (Dubaddu Wari Wari)” hakkında konuştu. “Bu, tanıştığımız ilk andan bugüne ve gelecekte de uzun bir süre MOA [TXT hayranları] ile birlikte olmak istediğimizi düşünerek yaptığımız bir şarkı. Üyelerin hepsi sözleri yazmak için yüreklerini verdiler. Söylemek istediklerimiz sonsuzdu ve onları çıkarmakta zorlandık. MOA için seçtiğimiz bazı duygularımızla sıkı bir şekilde paketledik.

İnsanların yeni albümlerini nasıl değerlendirmelerini istedikleri sorulduğunda lider Soobin, “Bunun ‘TXT benzeri’ olduğunu duymak istiyorum. Ekibimizin gerçekten kendi tarzımızı bulduklarının kabul edilmesini istiyorum. Şahsen, TXT denince aklıma kesin bir renk gelmesinden gurur duyuyorum. Belirli bir kelimeyle açıklamak mümkün olmayabilir ama herkesin ‘TXT benzeri’ dediği bir müzik yapmak, bu albüm için promosyonlarımızla pekiştirmeye devam etmek istediğim fikir bu.”

TXT’nin tam fotoğraf yayını ve röportajı 1st Look’un 224. sayısında yer alıyor. 1st Look’un Instagram sayfasında ve YouTube kanalında bir moda filmi ve bir dijital video da yayınlanacak.

Bu arada, TXT kısa süre önce “LO$ER=LO♡ER” başlık parçasıyla geri döndü.

Kaynak: Soompi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu