K-Pop

BTS yine yapıyor! “Permission To Dance” Billboard’un HOT 100 listesinde zirvede

Butter“, Billboard’un “HOT 100” listesinde art arda yedi hafta 1. sırada yer aldıktan sonra, BTS’in en yeni single’ı “Permission To Dance” yeni kral oldu.

19 Temmuz’da Billboard, “Permission To Dance”ın HOT 100 tablosunun zirvesinde olduğunu bildirdi. Billboard, “9 Temmuz’daki yayınlanmasının ardından, “Dance” Temmuz’da sona eren haftada 15.9 milyon ABD akışı ve 1.1 milyon radyo yayını izleyici gösterimi çekti ve 140.100 indirme sattı (orijinal ve enstrümantal dijital versiyonları aracılığıyla, her biri 69 sentten satışta). 15, MRC Data’ya göre… BTS, 10 ay ve iki hafta gibi bir sürede Hot 100 No.1’e ulaştı. Bu, Michael Jackson’ın dokuz ay boyunca Bad albümünden beş kişiyi saymasından bu yana beş liderin en hızlı birikimi oldu. ve 1987-88’de iki hafta: Siedah Garrett ile birlikte “I Just Can’t Stop Loving You“, “Bad”, “The Way You Make Me Feel,“, “Man in the Mirror” ve “Dirtyi Diana… Beatles, 1964’te tam altı ayda ilk beşini kazanan beş Hot 100 No. 1’in en hızlı aralığını elinde tutuyor: “Elini Tutmak İstiyorum”, “She Loves You”, “Can’t Buy Me Love” ,” “Love Me Do” ve “A Hard Day’s Night“.

Bu, BTS’nin HOT 100 listesinde beşinci sırada yer alıyor. BTS’in HOT 100 listelerinde bir numara olan şarkıları “Dynamite”, “Savage Love”, “Life Goes On”, “Butter” ve şimdi “Permission to Dance”. Billboard ayrıca “Tereyağı”nın listede yedinci sıraya düştüğünü bildirdi.

Tebrikler Bangtan!

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam Oy: 1

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
allkpop

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu