K-Pop

Kpop Kız Grupları Sıralaması ve Sıra Dağılımı Ekim 2019 – Şubat 2021

En iyi grubun hangisi olduğuna dair birçok görüş var. Bununla birlikte, nesnel bir temele sahip gibi görünen karşılaştığımız tek şey Kore İşletme Araştırma Enstitüsü tarafından oluşturulanlardır. Bu sıralamalar, çeşitli kız gruplarının tüketici katılımı, medya kapsamı, etkileşimi ve topluluk indeksleri analiz edilerek belirlenir. Kore İşletme Araştırma Enstitüsü istatistikleri aylık olarak yayınlanmaktadır. Analizimiz, aylık sıralamaları yıllık ortalamalarla birleştirerek daha geniş ve daha dengeli bir görünüm sağlar. Bu sıralamalar yalnızca sosyal medya ölçümlerine dayanmaktadır. Satış analizini görmek için Gaon Müzik Listelerini kullanmalısınız.

Bu grafik, en iyi 10 Kpop Kız Grubunun aylık ortalamalarını temsil etmektedir. (Ekim 2019 19:10 – Şubat 2021 21:02).

Örneğin, TWICE bu analiz için verileri koruduğumuz süre boyunca dört dönem için bir numara, üç dönem için iki numara, sekiz dönem için üç numara ve üç dönem için dört numara oldu. En iyi grupların popülaritesi oldukça istikrarlı. Sıra ne kadar düşükse, sıra dağılımı o kadar değişken oluyor.

Bu grafik, ilk 10 Kpop Kız Grubunun sıralama dağılımını gösterir.

Bu grafik, ilk 20 Kpop Kız Grubunun aylık ortalamalarını temsil etmektedir.

Bu grafik, ilk 20 Kpop Kız Grubunun sıralama dağılımını göstermektedir.

Bu grafik, mevcut en iyi 20 kız grubunun sıralamalarının yakın vadede nasıl değiştiğini gösteriyor.

İlk sütun, geçerli ay ile önceki ay arasındaki sıralama farkını gösterir. Bir sonraki sütun, geçerli ay ile altı ay önceki arasındaki sıralama farkını gösterir.

Örneğin, WJSN geçen aydan bu yana bir sıra yükseldi. Öte yandan Girls ’Generation, altı ay öncesinden bu yana yedinci sıradan üç sıra geriledi.

Listeler hakkında senin düşüncelerin neler?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu