K-Magazin

Garo Sero Enstitüsü’nden Kim Yong Ho, Choi Ji Woo’nun Kocasının Kimliğini İfşa Ederek Sınırı Aştığını Söyledi

Garo Sero Enstitüsü’nden Kim Yong Ho, Choi Ji Woo’nun kocasının kimliğini ifşa ederek sınırı aştığını açıkladı.

YouTube kanalı daha önce Choi Ji Woo’nun ünlü olmayan kocası hakkında özel bilgileri ifşa etti ve onun aktrisi aldattığını iddia etti. Garo Sero Enstitüsü sunucuları, Han Ye Seul’un şu anki erkek arkadaşının eski bir eskort olduğunu iddia eden sunuculara atıfta bulunan “Garo Sero Enstitüsü’nün ifşası rahat bir Han Ye Seul’u rahatsız etmedi” şeklinde bir başlık altında tartıştı. Han Ye Seul daha sonra söylentileri şahsen reddetti.

Kim Yong Ho manşete yanıt verdi, “Bu tür yazılarla motive olmayalım. Han Ye Seul rahat mı? Onu rahatlatmamalı mıyım? Bu şekilde giderse… Kendime sınırı aşmayacağımı söyledim. , ama dün çizgiyi biraz aştım.” Yardımcı sunucu Kang Yong Suk, “Çünkü [Choi Ji Woo’nun kocasının] fotoğrafını yayınladınız” dedi ve Kim Yong Ho, “Choi Ji Woo biraz acınası. Han Ye Seul’u ifşa ettim çünkü o böyle dolaşıyor. Choi Ji Woo sessizce yaşıyordu. Bu biraz üzücü.”

Kim Yong Ho daha sonra son eylemlerinin nedenleri hakkında şunları söyledi: “Çizgiyi aşmamın nedeni, çatışmayı kışkırtan makaleler. Her neyse, bugünlerde çok gergin olduğumu kabul ediyorum. Bir miktar çizgiye bağlı kalacağım.

Kim Yong Ho’nun açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu