K-MagazinK-Pop

GOT7’den Jackson, daha önce neden solo performans yayınlamadığını açıkladı

GOT7’den Jackson kısa süre önce DIVE stüdyosu tarafından yayınlanan bir podcast olan ‘GET REAL’de göründü. JYP Entertainment ile olan sözleşmesi kapsamında Güney Kore’de solo tanıtım yapmasına izin verilmediğini açıkladı.

Jackson, programa özel konuk olarak katıldı ve çeşitli konular hakkında konuştu. Ancak hayranların asıl ilgisini çeken kısım, grubun geleceği ile alakalı konuştuğu kısımlar oldu. Hayranlar, Jackson’ın grubun gelecek yıl için ne planladığını anlattı.

@SEVENDLESS

Jackson, solo faaliyetlerini resmi olarak tanıtmak için Kore’ye dönmeyi planladığını açıkladı ve devam etti “Bu yıl Kore’de çalışmaya başlayacağım. JYP Entertainment ile sözleşmem yeni bitti.” Diğer üyelerin için de önümüzdeki yıl için solo kariyerlerine odaklanacağını söyledi.

Pek çok hayran, Jackson’ın bu yıl Güney Kore’de sadece solo bir geri dönüş yapmaya hazırlandığını öğrenince şok oldu çünkü JYP Entertainment ile yapılan sözleşmede solo parça çıkarması yasaklanmıştı ancak sözleşmesi sona erdiği için artık bunu rahatlıkla yapabilir.

Jackson’ın podcast’ini dinledikten sonra hayranlar, üyelerle ilgili bilgi aldıkları için ve üyelerin solo performans hazırladıklarını öğrendikleri için çok mutlu oldular. Hayranlar, Jackson’ın solo çalışmasını bu yıl Güney Kore’de yayınlamaya hazırlandığını duymaktan da ayrıca mutlu oldular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu