K-Magazin

BTS’den Jimin, 2021’de K-pop idolleri arasında Dabeme’nin Genel Favori Dansçısı olarak taçlandırıldı.

Dünyanın dört bir yanındaki K-pop hayranları seçimini yaptı. K-pop’un 50 büyük erkek ve kadın dansçısıyla başladı. Sonra, En İyi 20 var. İki en iyi erkek ve kadın dansçılar olarak ortaya çıktı, ancak yalnızca bir Genel Favori Dansçı olabilir.

2 Mayıs 2021’de Dabeme, BTS’nin ana dansçısı ve baş vokalisti Park Jimin’i 783.262 oyluk heyelan galibiyetiyle Blackpink’ten En İyi Kadın Dansçı Lisa’yı yenen Genel En Sevilen Dansçı olarak taçlandırdı.

Dabeme Pop, kimin favori dansçı (genel olarak en iyi dansçı) olacağını belirlemek için 24 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında son anketi gerçekleştirdi. Son anket, 1 numaralı erkek dansçı (Park Jimin) ve 1 numaralı kadın dansçı (Lisa Manoban) arasındaki bir maçtı. Dünyanın dört bir yanındaki K-pop hayranlarının verdiği oylara göre BTS Jimin, Dabeme’nin “Favorite Dancer” unvanını kazanan ilk galibi oldu.

Twitter’da Jimin’in hayranları, Jimin’in ikonik ve unutulmaz dans performanslarından bazılarının fotoğrafları ve videolarıyla #JiminFavoriteDancer hashtag’ini trend haline getirerek son galibiyetini kutladılar.

19 Nisan’ın başlarında Dabeme, Dabeme Best Dancers 2021’in büyük kazananlarını açıkladı. Aday gösterilen ve Kadın ve Erkek Kategorisi gibi iki kategoriye ayrılan 50 harika K-pop idolü vardı. BTS’den Jimin, üç yıl üst üste Dabeme Pop En İyi Erkek Dansçı ödülünü kazandı.

Hayranlar Jimin’in galibiyetini # JiminBestDancer3ConsecutiveWins hashtag’iyle kutladılar ve DANCE KING JIMIN, Tebrikler Jimin ve KING JIMIN gibi diğer anahtar kelimelerle Twitter trendlerine hakim oldular.

Dabeme Pop, dünyanın dört bir yanındaki hayranların çeşitli kategorilerde en sevdikleri idollere oy vermeleri için açık olan çevrimiçi bir oylama sitesidir. Brezilya’nın en büyük televizyon ağlarından biri olan Dabeme TV’ye bağlıdır.

Jimin, popping, hip-hop, dövüş sanatları, akrobasi ve çağdaş dans gibi çeşitli dans türlerinde yeteneklidir. Dans konusundaki eşsiz becerileri sadece hayranlar tarafından değil, aynı şekilde dünyanın her yerinden uzmanlar ve profesyoneller tarafından da takdir edildi. Jimin, dünyanın dört bir yanındaki eğlence medya kuruluşlarından K-pop’un en çarpıcı ve en büyüleyici ana dansçıları olduğu için sürekli olarak övgü alıyor.

Tebrikler Jimin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu