K-Magazin

Ham So Won’un 18 yaş küçük kocası Jin Hua ile boşandıkları söyleniyor

Ham So Won ve kocası Jin Hua’nın boşandıkları söyleniyor.

Ham So Won, kendisinden 18 yaş küçük Çin vatandaşı Jin Hua ile evlendikten sonra bazı tartışmalara neden oldu ve “Taste of Wife” izleyicileri onları 2 yaşındaki bir kızın ebeveynleri olarak tanıyor. Ancak, içeriden biri medya kuruluşlarına evliliklerinde her şeyin yolunda gitmediğini açıkladı ve “Bildiğim kadarıyla Ham So Won ve Jin Hua’nın ilişkileri hızla bozuldu ve kendi yollarına gitmeye karar verdiler” dedi.

anlatan kişi devam etti, “Anladığım kadarıyla Jin Hua, Ham So Won’dan ayrılmaya karar verdi ve Güney Kore’den ayrılmaya hazırlanıyor. Kayınvalidesi ikisi arasındaki ilişkiyi onarmaya çalıştı, ancak bu işe yaramadı. . “

Söylentilerin manşetlere çıkmasının ardından, Ham So Won sosyal medyadaki bir makalenin ekran görüntüsünü yayınlayarak “Bugün hiçbir şey söylemek istemiyorum” yazdı. Ayrıca artık silinmiş bir makale hakkında “Söyleyecek hiçbir şeyim yok. İlişkilerin iniş ve çıkışları var” dedi.

Yapımcılar, “Taste of Wife” dan ayrılıp ayrılmayacaklarına gelince, “Onların gösteriden ayrılmaları konusunda hiçbir şey söylemedik.” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu