K-DramaK-Magazin

“River Where The Moon Rises” Woo In Na, Lee Ji Hoon’u Kardeşi Gibi Görüyor

River Where The Moon Rises oyuncusu Lee Ji Hoon, daha önce Kim So Hyun hakkında konuşurken, çaylak aktör Na In Woo’ya olan sevgisini de ifade etti. Bir aceminin başrolü olmasına gerçeğine rağmen, Lee Ji Hoon’un genç oyuncuya hayranlıktan başka hiçbir şeyi yoktu.

Lee Ji Hoon, Na In Woo’nun son derece sevimli olduğunu ve ona çabucak ısındığını paylaştı.

“Na In Woo gerçekten çok tatlı. Çekimlerin ilk gününden beri bana Hyung (Ağabey) dedi. Önceki bölümleri bile izleyemeden içeri girmesi gerektiği için gergindi. Kişiliği canlandırıcı ve girişken. Oyunculuk yaparken hızlı bir şekilde adapte oluyor ve aynı hızla kendine ait hale getirebiliyor. Sette yardımımı istedi ama nasıl yapılacağını bilmiyordum, bu yüzden ona zaten sahip olduğu gibi iyi iş çıkaracağını söyledim. Sonunda gerçekten iyi iş çıkardı.”

— Lee Ji Hoon

Lee Ji Hoon, Na In Woo’nun onu evde ziyarete nasıl geldiğiyle ilgili sevimli bir anekdot da paylaştı.

“Evdeydim ve Na In Woo aniden beni arayarak geleceğini söyledi. On beş dakika sonra evimin önünde terliklerle duruyordu. O kadar sevimliydi ki onu geceye yatırmak istedim ama bir tur oyun oynadıktan sonra sadece beni özlediği için geldiğini ve gideceğini söyledi, O ilgilenmek istediğim bir Dongsaeng (Küçük Kardeş) – Hyung (Ağabey) ilişkisi olarak gördüğü için yaptığını söyledi.”

– Lee Ji Hoon

Pekala, biraz Na In Woo için farklı! Onu dongsaeng (Erkek Kardeş) olarak görmeyi de çok isteriz! KBS’de “River Where The Moon Rises”daki yetenekli oyuncuları farkedin!

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu