K-MagazinNetizen

Netizenler, Jennie’nin hayatının kurgusal bir romandan kalma bir peri masalı gibi olduğunu söylüyor

Bir söz vardır, “Ünlüler ve yıldızlar rüya hayatını yaşamalıdır.” Pek çok netizen, bu ünlülerin hayatlarının ne olduğunu hayal edemez, ancak abartılı yaşamları için onları kıskanıyor.

Kısa süre önce Koreli netizenler, Jennie‘nin hayatının gerçekten kurgusal bir romandan kalma bir peri masalı gibi göründüğünü belirtmek için çevrimiçi bir toplulukta toplandı. Jennie’ye baktığınızda kendinizi fakir hissedebilirsiniz. Bir netizen, “Jennie’nin hayatı gerçekten bir roman gibi görünüyor, lol” başlıklı gönderiyi oluşturdu. Gönderide netizen, Jennie büyük bir eğlence şirketine girdi, en iyi idol grubu oldu ve bir YouTube kanalı açar açmaz milyonlarca abone kazandı. En ünlülerinden birinin elçisi seçildi. moda markaları, Chanel. En iyi erkek idol üyeleriyle çıkıyor ve Rihanna gibi dünya yıldızlarıyla yakın.

Netizen, “Jennie’nin hayranı değilim, ama o kıskançlık duyduğum kadın idollerden biriydi. Bütün bunları yazmak, hayatını bir peri masalı kurgusal roman gibi hissettiriyor” diyerek sonlandırdı.

Not: Jennie’nin lakabları “Human Gucci & Human Chanel“dir. Bu lakap ona, çok sık Gucci ve Chanel giydiği için takılmıştır. Jennie bu iki markanın da reklam yüzü olmuştu.

Diğer Koreli netizenler, gönderinin yazarını kabul etmek için çevrimiçi topluluğa katıldı. “Hayatını yaşamak gerçekten iyi olmalı … Hayatını en abartılı şekilde yaşıyor” diye yorumladılar, “Sanki genç bir romanın ana karakteri Jennie’nin hayatının tüm yönlerine sahip olsaydı, yazar muhtemelen yapardı çok mükemmel hale getirdiği için eleştiriliyorum, “” Jennie’nin gençken G-Dragon’un hayranı olduğunu duydum. Sonra G-Dragon ile aynı ajansa girdi, tonlarca para kazanan en iyi idol grubu üyesi oldu. Şimdi, çıkıyor. idolü … “” Hayatında istediği her şeyi başarması büyüleyici “ve” O da zengin bir aileden, bu yüzden yurtdışında da okuyabildi. ” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu