K-Medya

DSP Media’nın Eski Çalışanı, Eski APRI’den Lee Hyunjoo’nun Zorbalığa Uğrandığı Hakkında Yalan Söyledi

Hyunjoo’nun yalan söylediğini iddia ettiler.

Koreli haber kuruluşu Sports Kyunghyang, DSP Media’nın eski bir çalışanı olduğunu iddia eden birinin eski APRİL üyesi Lee Hyunjoo’ya seslenmek için sosyal medyaya gittiğini bildirdi. Daha önce Lee Hyunjoo, APRIL üyelerini (yeni üyeler Chaekyung ve Rachel hariç) eğittiği ve grupla çıkış yaptığı yıllar boyunca kendisine zorbalık yapmakla suçlamıştı.

Eski çalışanı olduğu iddia edilen kişi Hyunjoo’yu yalan söylemekle suçladı, “Doğruyu yazıyorum çünkü dünya senin saçma yalanlarına inandı ve görünüşe göre dünyanın sana ait olduğunu düşünerek kandırılmışsın.” Hyunjoo’nun estetik ameliyat geçirdiği iddia edildikten sonra APRIL grubunun kurulduğunu açıkladılar. Bununla birlikte, Hyunjoo’nun bir kız grubunun bir parçası olmak istemediğini ve onun yerine erkek arkadaşıyla dolaştığını açıkça ortaya koyduğunu iddia ettiler.

Sözde eski çalışan, Hyunjoo’nun intihar edeceğini açıkladıktan sonra, onun yerine sadece erkek arkadaşıyla takıldığını söyledi. Hyunjoo’nun dışlanmadığını, bunun yerine Hyunjoo’nun grubun bir parçası olmak istemediğini iddia etti.

“Lider Somin senden pratik yapmanı istediği zaman bir su şişesi atardın. Ancak şirket, saatli bomba olan sizinle birlikte ilerlemeye çalıştı ve sonunda Somin’in gruptan ayrılmasına neden oldu.”

– İddia edilen eski çalışan

Eski çalışanı olduğu iddia edilen kişi, Hyunjoo’nun kendisine verilen oyunculuk işlerine olumsuz tepki verdiği için Hyunjoo’nun web dizileri gibi şeyleri reddetmek istediğini iddia ederek eleştirdi. Hyunjoo yalanları yaymaya devam ederse gerçeği daha fazla açığa çıkaracaklarını iddia ederek görevi sonlandırdılar.

Ne Hyunjoo ne de DSP Media, bu iddia edilen eski çalışanın gönderisine resmi olarak yanıt vermedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu