K-Medya

Sayuri “Kendiliğinden Evlenmemiş Anne, Japonya’daki Kötü Yorumlar… Ne Kadar Zor Yetiştirildiklerini Gösterecek”

“Radio Show” dan Sayuri, çocuk yetiştirdiğini dürüstçe itiraf etti.

Yayıncı Sayuri, KBS Radio Cool FM’in 19’unda yayınlanan ‘Park Myung-soo’nun Radyo Şovu’nun’ İşgal Dünyası ‘köşesinde yer aldı.

Şu anda 5 aylık bir Zen yetiştiren Sayuri, “Çekim yapmadığım veya çalışmadığım zamanlarda her zaman evde kalıyorum. Ters çeviriyorum ve çok kötü bir şekilde ortalığı karıştırıyorum. Sanki söylüyorum ‘ Aigo ‘ve’ Anne ‘. Ben gerçekten bir dahiyim. “Bir aptalın yüzünü ortaya çıkardı.

Park Myung-soo, Connor’a aylık gelirle ilgili sabit soruyu sorduğunda, Sayuri açık bir şekilde, “Ne kadar kazanmadım. Henüz kazanmadım.” Dedi. “Komşum Charles’ı yapıyorum, ama çok olmadı çünkü paylaştım.” Dedi. Sayuri’nin KBS2’de Superman is Back’de oğlu Jen ile birlikte görünmesi planlanıyor.Sayuri, geçen yıl yabancı bir sperm bankasından sperm bağışladıktan sonra aynı yılın Kasım ayında Japonya’da Zen adında bir erkek çocuk doğurdu.

Park Myung-soo, “Ülkemizdeki insanlar kendiliğinden evlenmemiş annelerin farkında değil” dediğinde Sayuri, “Japonlar bile anlamıyor. ‘Sen kimsin?’ çılgın. “Bu bir kültürden çok aile farkı. Sadece ailem. Anlıyor gibisin.”

Ayrıca Sayuri, “Yayın yapamayacağımı, çok küfür edebileceğimi ve çok eleştiri aldığımı düşündüm.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu