K-Magazin

NU’EST Aaron “Üyelerin Düşünceleri Sayesinde Bazı Programlara Katıldım”

NU’EST, uzun bir aradan sonra geri dönüşünün yanı sıra Aaron’un faaliyetleriyle ilgili bir hikaye gündeme getirdi. 19’da

saat 16: 00’da, NU’EST (JR, Aaron, Baekho, Minhyun, Len) ‘ın 2. normal albümü’ Romanticize ‘global The medya vitrini yapıldı.

Lider JR geri dönüşü sorulduğunda, “Albümün kendisinden bu yana uzun zaman geçti, ancak sizi düzenli olarak görmeyeli 7 yıl oldu. Bu yüzden, hazırlanırken titremeyi bırakmadım.” Dedi.Üyelerle uzun süredir hazırlanmış bir albüm olduğu için çeşitli görünümler sergilemenin mümkün olacağını düşünüyorum. Gerçekten çok çalıştığım için umarım dinlersiniz. “Dedi.

Aaron, bunun ortasında, yakın tarihli bir duyuru ile açıklanan programların sadece bir kısmına katılmaktan bahsetti ve “Geri dönüş olalı çok uzun zaman oldu, bu yüzden dört gözle bekliyordum” diye yanıtladı.

NU’EST’in ikinci normal albüm başlığı olan’INSIDE OUT ‘, NU’EST’in vokallerini özenle çizilmiş sözlerle uyumlu hale getiren Chill House türüne dayalı minimalist bir parça sesine sahip bir şarkıdır. Sonuç olarak, üyeler Baekho ve JR şarkı sözlerine katıldı ve Baekho da bestede adını yükselterek tamamlama derecesini artırdı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu