K-Drama

“Seobok” Gişe Rekortmeni : İlk Gün 40.000 İzlenmeye Ulaştı ↑ “Rezervasyon Oranı %20’yi Aştı”

“Seobok” (Yönetmeni Lee Yong Joo) filmi hoş bir başlangıç ​​yaptığını duyurdu.

Youngjin Komitesinin entegre sinema salonu giriş biletleri ağına göre, “Seobok” 15’inde 45.155 açılış izleyicisi kaydetti. Toplam izleyici sayısı 46.712’dir.

‘Seobok’ bir yol filmidir. Eski bir istihbarat ajansı ajanı “Kiheon”(Gong Yoo), ilk insan klonu “Seobok”u (Park Bo-gum) güvenli bir yere taşımakla görevlendiriliyor.

Yönetmen Lee Yong Joo, Çinli Qin Shi Huang’ın emriyle Bulocho’yu kurtarmak için ayrılan Seobok’un hikayesinden motif aldı. Konuya insan klonları ekleniyor. Bromance aynı zamanda dizide büyük bir cazibe merkezi halindedir.

Depresyondaki tiyatro bölgesini canlandırması bekleniyor. ‘Seobok’un gerçek zamanlı rezervasyon oranı 4’üncü günü sabah 9’dan itibaren yüzde 27’dir. Bu ezici bir numara. Şimdiden 25.751 bilet sattı.

Korona 19’un yeniden yayılma atmosferinde de iyi gidiyor. Youngjin Komitesi’nin yanı sıra, CGV, Megabox, Yes24 ve Interpark ve Naver filmleri gibi büyük siteler en yüksek rezervasyon oranını kaydetti.

Bu arada, “The Day of Destruction: Infinite Train” filminin yönetmeni Haruo Sotozaki gişede ikinci oldu. Aynı standart, 5.029 kişinin aynı temelini bir araya getirdi. Kümülatif izleyici sayısı 1.676.900’dür.

“Nobody” (Yönetmen Ilya Naishler) üçüncü oldu. Aynı gün 4.053 kişi izledi. Kümülatif izleyici sayısı 88.096’dır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu